Çarıkçı, Alemdar’a cevap verdi

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, yönetici Ervani Alemdar’ın yaptığı açıklamalara cevap verdi. Çarıkçı, “Ervani alemdar bu açıklamaların ardından derhal istifa etmelidir” dedi.   Necip...

Çarıkçı, Alemdar’a cevap verdi

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, yönetici Ervani Alemdar’ın yaptığı açıklamalara cevap verdi. Çarıkçı, “Ervani alemdar bu açıklamaların ardından derhal istifa etmelidir” dedi.

 

Necip Çarıkçı, Gerçek Futbol programına konuyla ilgili açıklama yaptı. Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, yerel basında kendisi için "Menajerlerin tuzağına düştü" diyen yönetici Ervani Alemdar'a sert cevap verdi.

Alemdar'ın açıklamalarını hayretle okuduğunu belirten Çarıkçı şunları söyledi “Sayın Alemdar transfer komitesinde olmasına rağmen hiçbir toplantıya katılmaz ve her şeye muhalefet olur. Bu şahsın sözlerinin ciddiye alınmaması gerekiyor. Transfer komitesi 9 kişiden oluşuyor. Bu söylediklerinin gerçeklik payı olsa diğer 8 kişiden de bu tarz açıklamalar gelmesi gerekmez mi? Hem zamanlama hem de üslup açısından hiç etik bulmadım. Şu andan itibaren kendisiyle muhatap değilim. Bu açıklamaların ardından derhal istifa etmelidir” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128