Çarıkçı “Başarıyı birlikte yakalayacağız”

Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı yapılması planlanan diğer transferler hakkında açıklamalarda bulundu. Çarıkçı başarıyı birlikte yakalamaları gerektiğinin altını çizerek; “Biz başarıyı hep beraber yapacağız. Bu sene taraftarımız, basınımız yanımızda olsun. İyi günde olsun, kötü günde olsun yeter ki Boluspor’u bir noktaya getirelim” ifadelerini kullandı.

 Çarıkçı “Başarıyı birlikte yakalayacağız”

Haber: Volkan YILMAZ

2016-2017 sezonuna iddialı bir kadro ile hazırlanmayı planlayan Boluspor'da son yapılan transferlerin ardından Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı açıklamalarda bulundu. Yapılması planlanan transferlerin yakın zamanda yapılacağını dile getiren Çarıkçı aynı zamanda Emre konusuna da değinerek, Osmanlıspor'un Emre'ye talip olduğunu ve gitmek isterse gidebileceğini dile getirdi.

“İnşallah kalan 5 transferide 10 gün içerisinde yaparız”

Şu ana kadar 7 transfer yaptıklarının ve 5 transfer daha yapacaklarının altını çizen Çarıkcı sözlerine şöyle devam etti: “Transferlerimiz şu anda 7 oldu. 5 tane kaldı. Hayırlı olsun. Kafamızdaki geleceğin Boluspor’u konusundaki çalışmalarımız devam ediyor. Bu transferlerle beraber inşallah kalan 5 transferi de bir 10 gün içerisinde yaparız. Bir de unuttuğumuz, sevdiğimiz Soner gibi Cumali Bişi kardeşimizde 2 yıllık takımımızda kaldı. Oda aynı Soner gibi bildiğimiz, inandığımız takıma gönlünü veren çalışkan, düzgün bir arkadaşımızdı. Oda aramızda kaldı. Şu an itibariyle iç transferde görüşeceğimiz oyuncu kalmadı.”

“Görevimiz emre’nin önünü açmaktır”

Emre’nin takımda kalıp kalmayacağı ile ilgili de soruları içtenlikle cevaplayan Boluspor kulübü Başkanı Çarıkcı şunları dile getirdi: “Emre’ye kapımız açık. İsteyen varsa da bu konuda sıkıntımız olmaz. Emre’yi verebiliriz de. Osmanlıspor, Emre’ye talip oldu. Daha net cevap gelmedi. Ama bizimde görevimiz Emre’nin önünü açmaktır. O konuda da Emre’ye destek olacağız.”

“Bekârlar kesinlikle kampta burada kalacaklar”

Bekar oyuncuların kesinlikle ayrı evde kalamayacağını sözlerine ekleyen Çarıkcı sözlerine şöyle son verdi: “Bizim sistemimizde evli futbolcular, ev tutabilir ama bekârlar kesinlikle kampta burada kalacaklar.”

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2016, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128