Çarıkçı Fikret Orman ile bir araya gelecek

Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile bir araya gelerek kardeş kulüp olma konusunda görüşme yapılacak.

 Çarıkçı Fikret Orman ile bir araya gelecek

Haber: Volkan YILMAZ

Boluspor'da yıllar sonra tekrar başkanlığa gelen Necip Çarıkçı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile dost olduğu bilinen Çarıkçı kardeş kulüp olma konusunda Orman ile görüşecek. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Çarıkçı, Orman ile yapacakları görüşmede durumun netleşeceğini belirterek, şöyle konuştu: "Fikret Orman, Boluspor'u ve bizi çok seviyor. Bolu'nun Gerede ilçesine Beşiktaş'ın tesis yapması bize onur ve gurur veriyor. Beşiktaş ile Boluspor'un kardeş kulüp olmasıyla ilgili İstanbul'a Beşiktaş Kulübüne gideceğim. Orada kulüp başkanımız Fikret Orman ile görüşeceğim ve durum netleşecek. Ben Fikret Orman ile ağabey kardeş gibiyim. Kulüple de kardeş olacağız" dedi.

Öte yandan Çarıkçı, hafta içi yapacakları yönetim kurulu toplantısının ardından teknik direktörü belirleme konusunda çalışmaya başlayacaklarını ifade etti.

Beşiktaş Tesis için tüm izinleri aldı

Beşiktaş Kulübü’nün Bolu’da yapmayı planladığı kamp tesisiyle ilgili tüm izinler alındı. Siyah-Beyazlı yönetici Deniz Atalay’ın geçtiğimiz günlerde Bolu’ya gelerek Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile bir araya geldiği kaydedildi. Atalay, “Tesisler için son aşamaya geldik. Önümüzdeki hafta içinde tekrar bir görüşme gerçekleştirilecek” dedi.  Atalay’ın, PTT 1. Lig’de oynayan Boluspor’un başkanı Necip Çarıkçı ile de bir görüşme yapacağı öğrenildi. Anlaşma sağlanırsa Siyah-Beyazlı takımın altyapısından çıkan bazı isimler Boluspor’a gönderilecek.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2016, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128