Çarıkçı, Her zaman yanınızdayız!

Ligin 25.haftasında sahasında Kasımpaşa’yı ağırlayan Boluspor’da moraller bozuk. 1-0 Kasımpaşa mağlubiyeti sonrası başkan Necip Çarıkçı, bazı yöneticilerle birlikte protokol tribününde ve maç...

Çarıkçı, Her zaman yanınızdayız!

Ligin 25.haftasında sahasında Kasımpaşa’yı ağırlayan Boluspor’da moraller bozuk. 1-0 Kasımpaşa mağlubiyeti sonrası başkan Necip Çarıkçı, bazı yöneticilerle birlikte protokol tribününde ve maç sonunda karşılaşmayı değerlendirirlerken daha sonra soyunma odasına giderek, ortaya konulan mücadele ve iyi futbol için maçı değerlendirdiler.

 

Son haftalarda alınan kötü sonuçlardan sonra morali bir hayli bozuk olan Başkan Çarıkçı yönetici arkadaşlarıyla durum değerlendirmesi yaptı. Protokolde yaklaşık 10 dakika süren ayaküstü değerlendirme sonrası Başkan Necip Çarıkçı ve yöneticiler Boluspor takımın soyunma odasına gitti. Soyunma odasında oynayan oynamayan tüm oyuncularını yönetici arkadaşları ile tek tek tebrik eden Çarıkcı ve ekibi futbolcularına hitaben kısa bir konuşma yaptı.

"Her zaman yanınızdayız"

Karşılaşmada iyi bir futbol ortaya koyduklarını ancak buna rağmen yenilgiyi hak etmediklerinin söyleyen Çarıkcı yaptığı konuşmada "Size güveniyorum. Önümüzde 9 maç var. Bu takımı hedefe sizler taşıyacaksınız. Yönetim olarak her zaman yanınızdayız" diyerek, takımına sahip çıktı. Teknik heyeti de tebrik eden başkan Çarıkcı ve bazı yönetim kurulu üyeleri daha sonra yine bir araya gelerek mini bir toplantı yaptılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128