“Çarıkçı istifa” sesleri

TFF 1.Ligin 4.haftasında Bolu Atatürk Stadyumu’nda bir ilk yaşandı.  Karşılaşmadan 2-0 mağlup ayrılan Boluspor’da taraftar Necip Çarıkçı’yı istifaya davet ederken, konuk ekip Altay taraftarları da kırmızı beyazlı taraftarlara destek oldu.

“Çarıkçı istifa” sesleri

Haber: Birol Ertunç

TFF 1.Ligin 4.haftasında Boluspor sahasında Altay ile karşı karşıya gelirken sahadan 2-0 galip ayrılarak 4’üncü hafta sonunda da galibiyet yüzü göremedi. Karşılaşmada Boluspor taraftarları başkan Necip Çarıkçı’yı istifaya davet etti. Oynanan futbolun ve kaybedilen puanların ardından yönetime tepki gösteren kırmızı beyazlı taraftarlar karşılaşmanın 36’ıncı dakikasından itibaren “Çarıkçı İstifa” diyerek tezahüratlarda bulundu.

Altay taraftarından destek

Konuk ekip Altay taraftarları da kırmızı beyazlı taraftarlara destek olarak Necip Çarıkçı istifa diye bağırdı. Yıllardır süregelen dostluk sonrası Altay taraftarlarının da başkan Çarıkçı’yı istifaya davet etmesinin ardından, Boluspor cephesinden nasıl bir açıklama geleceği ise merak konusu oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
burhan ateş
burhan ateş - 9 ay Önce

15 topçu al onbeş yolla ben bunda art niyet ararrım.sennin takımına 5 oyuncu alsaydıbu durum olmazdı.Bu duruma gelmesi çarıkcı yönetimin işi taraftar haklı böyle giderse düşer o zaman kına yaksınlar.Parola şampiyonlukdu çarıkçı beyyy.

SIRADAKİ HABER