Çarıkçı kaçan iki puana üzüldü!

Boluspor'da Elazığspor maçında çok önemli iki puanı yitirirken, maç sonunda objektiflerimize takılan görüntüde başkan Çarıkçı'nın oldukça üzgün olduğu görüldü....

Çarıkçı kaçan iki puana üzüldü!

Boluspor'da Elazığspor maçında çok önemli iki puanı yitirirken, maç sonunda objektiflerimize takılan görüntüde başkan Çarıkçı'nın oldukça üzgün olduğu görüldü. Çarıkçı yöneticiler Osman Gürsoy ve Seçkin Kavarna ile birlikte statta kısa bir değerlendirme yaptılar.

 

Kırmızı-beyazlılar son haftalarda aldığı galibiyetlerle zirvede bulunurken, Elazığspor maçından alınacak 3 puanla ekibimiz önemli bir avantajı elinde bulunduracak en yakın rakibine 3 puan fark atmış olacaktı. Bu amaçla sahaya çıkan takımımız iki kez öne geçtiği maçta rakibin iki yan toptan gelen golüne engel olamayınca çok önemli iki puanı yitirdi. Karşılaşma sonunda başkan Necip Çarıkçı yöneticiler Osman Gürsoy ve Seçkin Kavarna protokol tribününde bir süre maçı değerlendirdiler. Çarıkçı'nın kaybolan iki puan nedeniyle oldukça üzgün olduğu görülürken, oynanan oyundan memnun olmadıkları öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128