Çarıkçı yeni stat istedi

Bayramın ikinci gününde Boluspor'un Karaçayır'daki tesislerinde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine bir çok siyasi katıldı. Bayramlaşma töreninin ardından siyasilerden stat isteyen Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı şu anki en büyük sıkıntılarının stadyum olduğunu dile getirdi.

 Çarıkçı yeni stat istedi

Haber: Volkan YILMAZ

Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı ve yönetimi, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin’in yansıra çok sayıda partiliyi kulüpte ağırladı.

Bayramın 2. Günü Boluspor Tesislerinde siyasilerle bayramlaşan Boluspor Yönetimi, AK Partili yöneticilere stat konusunda pres yaptı. Hem bayramlaşan hem de siyasilerden stat isteyen Boluspor Yönetimi, en büyük sıkıntının stat olduğunu söyledi. Belediye Başkanı Yılmaz, Büyüksu ile Boluspor tesisleri arasındaki 40 dönümlük bir alanın 20 bin kişilik stat yapılması için uygun olduğunu ancak prosedürlerin tamamlanması için yardıma ihtiyacı olduğunu belirtti. Bayramlaşma töreninde hem sohbet edildi, hem de Boluspor’un transferleri ve kulübün yeni sezondaki durumu konuşuldu.

 Çarıkçı, Siyasilerden Stat İstedi

“En büyük sıkıntımız stat sıkıntısı” diyerek Boluspor’un stat ihtiyacından bahseden Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, siyasilerden yardım beklediklerini söyledi. Çarıkçı, “Bir stadyuma ihtiyacımız var. Bakan yardımcılarımızdan milletvekillerimizden belediye başkanımızdan yardım bekliyoruz. Hedefimiz bu takımı 3 yılda bir noktaya getirmek. Bu tesisleri yapmak. Hedefimiz 3 yıl içinde şampiyon yapmak.  O yüzden şimdiden oturup hep beraber Bolumuza bir stadyum kazandırmak istiyoruz. Onun için destek bekliyoruz. Bir an evvel bu alt yapı kurulsun bu tesis için bir çalışma yapılsın. Bu konuda destek bekliyoruz” diye konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2016, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124