Çarıkçı'dan taraftara otobüs müjdesi

Boluspor taraftarı Sakarya’ya akın etmeye hazırlanıyor. Cumartesi günü saat 16:00’da oynanacak Sakaryaspor maçı için şimdiden otobüsler doldu. Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı’da Sakarya’ya...

Çarıkçı'dan taraftara otobüs müjdesi

Boluspor taraftarı Sakarya’ya akın etmeye hazırlanıyor. Cumartesi günü saat 16:00’da oynanacak Sakaryaspor maçı için şimdiden otobüsler doldu. Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı’da Sakarya’ya gitmek isteyen taraftara müjdeyi verdi. Çarıkçı, “Verilecek bilet sayısı kadar taraftarımızı otobüslerle ücretsiz taşıyacağız.”

 

Boluspor, Giresunspor’u kendi evinde 2-0 mağlup ederek zirveye bir adım daha yaklaşırken, kırmızı beyazlı taraftarlar Sakaryaspor maçı için kente akın etmeye hazırlanıyor. 400 ile 500 biletin Boluspor taraftarına verilmesi beklenirken Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, Sakarya’ya gitmek isteyen taraftarlar için ücretsiz otobüs kaldırılacağını söyledi.

Necip Çarıkçı, derneklerden gelen liste ile otobüslerin ayarlanacağını belirterek, “Taraftarımızı verilen bilet sayısına göre Sakarya’ya ücretsiz götüreceğiz. Bizim için önemli bir maç. Taraftarımızı Sakarya’da görmek istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128