Çarıkçı’ı Abak’ın temlik olayında yalan söylediğini açıkladı

Boluspor Kulübü Başkanı Savaş Abak ile geçtiğimiz günlerde yaptığımı özel haberde kulüpten alacaklarına karşı temlik koymadığını belirtirken, yıllar sonra yeniden Boluspor Başkanlığı için aday olan Necip Çarıkçı, Savaş Abak’ın yalan söylediğini ve 12 Mayıs tarihinde alacaklarına karşı temlik koydurduğunu kongre öncesi ise bu olayın etik olmadığını vurguladı.

 Çarıkçı’ı Abak’ın temlik olayında yalan söylediğini açıkladı

Haber: Volkan YILMAZ

Boluspor’da 28 Mayıs’ta yapılacak kongre öncesinde mevcut Başkan Savaş Abak ile yaptığımız özel haberde Abak bütün konuları açıklarken, kulüpten alacağı 3 Milyon 100 Bin TL için temlik koydurmadığını fakat kendisini garanti altına alabileceğini ve koydurabileceğini söylemişti. Fakat yıllar sonra tekrar Boluspor Başkanlığına aday olan efsane Başkan Necip Çarıkçı bu konuda Abak’ın yalan söylediğini ve 12 Mayıs tarihinde alacakları için temlik koydurduğunu söyledi. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Çarıkçı “Abak 12 Mayıs tarihinde alacağı olan 3 Milyon 100 Bin TL için temlik koymuş fakat yaptığı açıklamada koymadığını belirtmiş ve yalan söyleyerek kamuoyunu yanıltmaya çalışan Abak’ın yaptığı bu davranış kesinlikle etik değildir. ” dedi.

“Ben kimseyi kötülemiyorum”

Savaş Abak’ın “Necip Bey her başkanı kötülüyor” söyleminin ardından açıklama yapan Çarıkçı “Ben kimseyi kötülemiyorum. Yılmaz Becikoğlu benim yanımda, Emin Semercioğlu yanımda, Abdullah Abat yanımda adını sayamadığım birçok başkan ve yönetici ile görüşürken, nasıl bütün başkanları kötülemişim acaba. Eğer ben başkanları kötüleseydim kimse benim yanımda olmazdı” dedi.

Çarıkçı’nın listesi şekilleniyor

Boluspor’da 28 Mayıs’ta yapılacak olan kongre öncesinde başkan adaylarının hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Boluspor’un efsane başkanlarından olan Necip Çarıkçı tekrar aday olduğunu açıkladıktan sonra güçlü bir yönetim kurma hazırlıklarını sürdürürken, liste şekillenmeye başladı. İşadamlarıyla bir araya gelen Çarıkçı listesini şekillendirdi. Eski başkanın listesinde Metin Kumaş, Osman Gürsoy, Ali Aydoğanlı, Seçkin Kavarna, Nadi Okur, Adil Semercioğlu, Nejat Öztürk, Hiseyin Kayalıoğlu, Dursun Kayman, Sinan Barut, Sebai Demirbaş, Murat Şen, Abdürrahim Uzunoğlu, Ercan Albayrak, Ahmet Ardğan, Aydoğan Tekin, Erkan Bektaş, Serdar Yıldız, Sefa Meral, Rasim Özdemir, Nedret Yıldız gibi isimlerin yer aldığı ifade edildi. Listenin 25 kişi olacağı öğrenildi.

Boluspor Başkan adayı Necip Çarıkçı, “Liste hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. İşadamlarımızla tek tek görüşerek Boluspor’un geleceğini teminat altına alacak bir yönetim kurulu hazırlığındayım” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2016, 12:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
yaren
yaren - 5 yıl Önce

fotoğrafta görüldüğü gibi bolusporu fahri, caner ve diğer gazeteciler kuruyur! necip çarıkçı bu isimlerle bolusporu yarınlara taşıyacaksa, vay haline.... allah sonumuzu hayır getirsin

AYDIN YILMAZ
AYDIN YILMAZ - 5 yıl Önce

efsane başkan mi??? bugün 1 ni̇san mi. nerden çikti bu şaka.

ADNAN YILMAZ
ADNAN YILMAZ - 5 yıl Önce

neresi efsane ne yapmışda efsane olmuş

SIRADAKİ HABER

banner128