Çarıkçı'ya pazar esnafından tam destek

Boluspor'da geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleştirilen kongre sonrasında yıllar sonra tekrar Boluspor Başkanı olan Necip Çarıkçı'ya destek gelmeye devam ediyor. Son olarak Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal Başkan Çarıkçı'yı tebrik ederek "600 esnafımızla emrindeyiz" dedi.

 Çarıkçı'ya pazar esnafından tam destek

Haber: Volkan YILMAZ

Boluspor'da geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleştirilen Olağan Kongre sonrasında yıllar sonra tekrar Boluspor Başkanı olan Necip Çarıkçı'ya pazar esnafından da destek geldi.  Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal yaptığı açıklamada, “Necip Çarıkçı’nın başkan seçilmesi bizi son derece mutlu etti. Biz 600 pazar esnafı olarak Necip Başkanın emrindeyiz. Kombine, bilet, reklam maddi olarak üzerimize ne düşüyorsa yapacağız. Necip Çarıkçı bizim inandığımız güvendiğimiz bir isim. Özlediğimiz süper lige bizi çıkaracağını düşünüyoruz. Necip Başkanımız ne emrederse hazırız” dedi.

Altındal maç günlerinde pazar yerini Boluspor bayrakları ile süsleyeceklerini ifade ederek, “Final maçı heyecanlarını yaşamayı özledik. Bizler pazar yerini Boluspor bayrakları ile süsleyeceğiz. Eğer maç olduğu günlerde tezgah açmamamız icap ederse tezgah açmayıp maçlara gideriz. Bu şehre Necip başkan yine heyecanlar yaşatacaktır” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2016, 17:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
ESNAF
ESNAF - 6 yıl Önce

sn başkanı boluspora ve başkanına verdiği destekten dolayı kutluyorum diğer oda başkanlarınıda aynı hassasiyetle desteklerini bekliyorum uyuma bolu takımına sahip çık

SIRADAKİ HABER

banner128