Çavuşoğlu Şampiyonları tebrik etti

Bu öğretim yılı başında eğitim öğretime açılan Bolu Spor Lisesi, ilk yılında başarılarına başarı katmaya devam ediyor. Türkiye Cimnastik Federasyonu kapsamında dereceye giren Bolu Spor Lisesi Öğrencileri Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

 Çavuşoğlu Şampiyonları tebrik etti

Haber: Spor Merkezi

Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu dereceye giren öğrencileri tebrik ederek hediyelerini verdi ve başarılarının devamını diledi. Spor Lisesinin Bolu için çok önemli olduğunu söyleyen Çavuşoğlu, spor kenti olan ilimizde önemli bir görevi üstlendiğini belirtti. Yatırım programına alınan yeni Spor Lisesinin çok yakında temelinin atılarak okulun daha büyük başarılara kendi binasında imza atacağını söyledi. Bolu Spor Lisesi olarak birçok spor dalında faaliyet sürdürdüklerini belirten okul müdürü Çetin Akçay önemli bir görevi üstlendiklerini başarı çıtalarının her zaman daha yüksekte olacağını ve bu doğrultuda çalışacaklarını belirtti.

Yapılan ziyarette başarılı sporcuları çeşitli ödüller veren Çavuşoğlu'na Bolu Spor Lisesi Müdürü Çetin Akçay okulun 14 numaralı formasını Çavuşoğlu'na hediye etti.  

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ

Tahsin Temel: Türkiye Yıldızlar Şampiyonu

Trambolin Dalında Dereceye Giren Öğrenciler:

Afer Mert Günser: Türkiye Birincisi

Sude Öztürk: Türkiye İkincisi

RİTMİK JİMNASTİK DALINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

Çağla Altun Demir: Türkiye Birincisi

İlkay Ulus: Türkiye Beşincisi

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2015, 18:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128