Çelen “Bahar Şenliklerine destek vereceğim”

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bahar Şenlikleri bu yıl 12-14 Mayıs 2013 tarihleri arasında Gölköy Kampüsünde yapılacak. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen etkinliklere destek vereceğini...

Çelen “Bahar Şenliklerine destek vereceğim”

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bahar Şenlikleri bu yıl 12-14 Mayıs 2013 tarihleri arasında Gölköy Kampüsünde yapılacak. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen etkinliklere destek vereceğini söyledi.

 

Bahar şenlikleri hakkında bilgi paylaşımın bulunmak için, şenlik komitesi başkanı Ercan Polat, Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrenci konseyi başkanı İlyas Taşkıran ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bisiklet Topluluğu Başkanı Kerim Uz Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen’i makamında ziyaret etti. Bahar şenlikleri süresince Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Gölköy Kampüsü’nde yapılacak etkinliklere, imkânlar ölçüsünde destek vereceklerini belirten Çelen; üniversite öğrencilerine gerek gençlik merkezi etkinlikleri ile gerekse de spor aktiviteleriyle bu ortamda tanışma imkanı yaratabilineceğini söyledi. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. Ziyaret çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER