Çelen, Müjdeyi verdi

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü ve Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Bolu’nun uzun zamandan beri beklediği Spor Salonu projesinin yer tesliminin yapıldığını sosyal paylaşım sitesinden Bolu halkına duyurdu.

 Çelen, Müjdeyi verdi

Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, uzun zamandır Boluluların beklediği kapalı spor salonu projesinin yer tesliminin yapıldığını belirtti. Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü ve Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, yapılacak salonlar ilgili de, çeşitli bilgiler verdi. Yeni yapılacak olan salonda birçok spor branşının yapılabileceğini söyleyen Çelen “Hayırlı olsun. Spor salonunun yer teslimi yapıldı. Bitince Bolu’yu güzel organizasyonlar bekliyor. Sözleşme bedeli:11.666.000,00 TL. Süresi 650 gün salon sporları ve minder sporlarının yapılacağı salonlarda mevcut. Voleybol, basketbol, hentbol, ritmik cimnastik, trampolin, güreş, judo, taekwando, minder sporları ve kondisyon merkezi gibi bir çok branş yapılacak” 

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2013, 22:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
bululu
bululu - 8 yıl Önce

şimdiye bitmesi gereken şeydi hep geriden geriden bi çok il çağ atladı biz düşe kalka devam karaçayırdaki havuzu yıkıp süper bir havuz yapılması lazım becerebileceklermi görecez

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124