Çelen, Personeliyle toplantı yaptı

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen; önceki gün 17 Temmuz Spor Salonu Ali Karasu Toplantı Salonu'nda İl Müdürlüğü personeliyle bir...

Çelen, Personeliyle toplantı yaptı

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen; önceki gün 17 Temmuz Spor Salonu Ali Karasu Toplantı Salonu'nda İl Müdürlüğü personeliyle bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı.

 

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanlığı'na seçilen,  Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen 17 Temmuz Spor Salonu Ali Karasu Toplantı Salonu'nda İl Müdürlüğü personeliyle bir araya gelerek ilimizdeki spor faaliyetleri ve yapılan projelerle ilgili genel bir değerlendirme yaptı. Federasyon Başkanlığı seçimlerinde kendisini yalnız bırakmayan, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen mesai arkadaşlarına teşekkürlerini sundu. Yoğun bir sezon geçirildiğini, artan tesis sayılarımızla organizasyonların da yoğunlaşacağını, sporcu sayılarının arttığını, dolayısıyla her personelin sorumluluğunun da artacağını dile getiren Çelen, özverili çalışmaları için personele teşekkürlerini dile getirerek başarılı bir sezon dilediğini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124