Çelen, Projelerini anlattı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü dün spor basını çalışanlarına Karaçayır’da yapımı devam eden projeleriyle ilgili bir bilgilendirme yaptı. Çelen Atletizm Pisti için Bolu’ya kadrolu...

Çelen, Projelerini anlattı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü dün spor basını çalışanlarına Karaçayır’da yapımı devam eden projeleriyle ilgili bir bilgilendirme yaptı. Çelen Atletizm Pisti için Bolu’ya kadrolu antrenörlerin geldiğini söyledi.

 

Dün öğle saatlerinde spor basını temsilcileri ile bir araya gelen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen yapımı devam eden, ileride yapılacak olan projelerle ilgili bir bilgilendirme yaptı. Basın mensuplarına tesisleri gezdiren Çelen, özellikle prefabrike salonların idman salonuna nasıl dönüştüğünü anlattı. Yapımı süren atletizm pistine atma dalına sporcuların geldiğini belirten Çelen, atlama branşı ile ilgili olarak da çalışmaların sürdüğünü kaydetti. Çelen Karaçayır da yapımı süren 5 yıldızlı otel konforundaki muhteşem tesislerin de kısa zamanda Bolu ve Türk sporuna kazandırılacağının altını çizdi. Çelen yaptıkları çalışmalarla dışarıda yapılabilen bazı spor dallarında idman sıkıntısını kapalı alanlara yaptıkları tesislerle giderdiklerini de sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER