Çelen’den Özçimen’e ziyaret

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanlığı'na seçilen Suat Çelen Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret etti. Çelen’i tebrik eden Vali Özçimen, “Aldığın sorumluluk çok büyük....

Çelen’den Özçimen’e ziyaret

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanlığı'na seçilen Suat Çelen Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret etti. Çelen’i tebrik eden Vali Özçimen, “Aldığın sorumluluk çok büyük. Başarılar dilerim” dedi.

 

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanlığına seçilen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, “Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun 3’ncü Olağan Genel Kurulunda iki başkan adayı vardı. 285 delegenin oy kullandığı Genel Kurulda 203 delegenin oyunu alarak Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanlığına seçildim. Bu görev Bolu’nun Cimnastiğin başkenti olması sorumluluğumuzu daha da artıyor. Güzel bir ekip kurduk. Sizlerin de desteğinizle çok güzel işlere imzalar atacağımızdan eminim” dedi.

Türkiye Jimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen’e yeni görevinde başarılar dileyen Vali İbrahim Özçimen, “Çalışmalarını birlik, beraberlik ve uyum içerisinde gerçekleştirmeni dilerim. Makam ve mevkiler geçici ama dostluklar bakidir. Hayırlı olsun. Aldığın sorumluluk çok büyük. Başarılar dilerim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128