banner120

Çelen’e ziyaretler devam ediyor

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı olan Suat Çelen’e tebrik ziyaretleri devam ediyor. Çelen’in dünkü ziyaretçileri ise Bolu Fenerbahçeliler Derneği idi.   Bolu Fenerbahçeliler...

Çelen’e ziyaretler devam ediyor

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı olan Suat Çelen’e tebrik ziyaretleri devam ediyor. Çelen’in dünkü ziyaretçileri ise Bolu Fenerbahçeliler Derneği idi.

 

Bolu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selçuk Zorlu ve beraberindeki Bolu Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri 8 Kasım’da yapılan seçimle Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı seçilen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen’i ziyaret ettiler.

“Bolu’da spora desteklerimiz sürecek”

Bolu Fenerbahçeliler Derneği olarak Bolu’da spora destek vermeye devam edeceklerini söyleyen Bolu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selçuk Zorlu, “Seçilmiş olduğunuz, federasyon başkanlığınızın hayırlı olmasını diliyorum. Allah utandırmasın. Bizde Bolu Fenerbahçeliler Derneği olarak, onurlandırdık, gururlandık ve mutlu olduk. Cimnastik sporunun temelinden gelen birisi olarak, Türk sporuna, Cimnastik sporuna ve Bolu’ya çok güzel değerler katacağınıza inanıyoruz. İl Müdürlüğü göreviniz içerisinde de Bolu’ya çok güzel eserler ve değerler kattınız. Bunun artarak devam edeceğine inanıyoruz. Hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Biz de Bolu Fenerbahçeliler Derneği olarak, tüm yönetim kurulu arkadaşlarımla beraber yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Tekrardan hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu.

“Cimnastik branşını açmasını çok isteriz”

Suat Çelen’de kendilerine destek oldukları için Bolu Fenerbahçeliler Derneği üyelerine teşekkür etti. Çelen, “Fenerbahçeliler Derneği’nin Bolu’daki temsilcisi olarak, bugün ziyarete geldiniz çok memnun oldum. Zaten İl Müdürlüğü süresincede, dernek olarak destek oldunuz. Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanlığı süresince de, biliyorsunuz Beşiktaş Cimnastik Kulübü, Beşiktaş bu konuda bize çok destek oldu ama burada Cimnastik salonunda yaptığınız projenizde Beşiktaş Kulübü ikinci başkanını getirdiniz. Orada da kendisiyle çok güzel iletişimimiz oldu. İnşallah Fenerbahçe Spor Kulübüne de, Cimnastik branşının açılması konusunda da bizlere destek olursanız. Çok memnun oluruz. Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün Cimnastik branşına el atması, diğer kulüplere de ön ayak olması gerektiğini düşünüyorum. Bugüne kadarki göstermiş olduğunuz destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124