banner120

Çelen'den Özyaman'a Öğretmenler günü ziyareti

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, 2012 Londra Yaz Olimpiyat Oyunlarında atıcılık (skeet) dalında ülkemizi temsil eden Milli Sporcumuz Çiğdem Özyaman'ı, beden eğitimi öğretmeni...

Çelen'den Özyaman'a Öğretmenler günü ziyareti

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, 2012 Londra Yaz Olimpiyat Oyunlarında atıcılık (skeet) dalında ülkemizi temsil eden Milli Sporcumuz Çiğdem Özyaman'ı, beden eğitimi öğretmeni olarak görev yaptığı Bolu Köroğlu Ortaokulu'nda ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.

 

Kendisi de bir dönem beden eğitimi öğretmenliği yapmış olan Çelen, Çiğdem Özyaman'la birlikte okul idarecileri ve öğretmenleriyle de görüşerek, okuldaki tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. Çiğdem Özyaman, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen'in bu anlamlı ziyaretinden büyük bir mutluluk ve onur duyduğunu dile getirirken, görev yaptığı okuldaki spor faaliyetleri hakkında Çelen'i bilgilendirdi. Okulun spor malzemeleri konusundaki ihtiyaçlarını dile getiren okul idarecileri de, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen'in okullarını ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124