banner120

Cem Akdağ “Zor bir lig bizi bekliyor”

Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Olin Edirne'nin baş antrenörü Cem Akdağ, “Bizi her halükarda çok zorlu bir lig bekliyor. Herkesin buna hazır olması lazım. 3-4 antrenmandan sonra da kamp çalışması için Bolu'ya gideceğiz” dedi.

 Cem Akdağ “Zor bir lig bizi bekliyor”

Akdağ yaptığı açıklamada, 2013-2014 sezonu fikstür çekiminin ardından belirlenen maç programının, kendileri için bir avantaj oluşturmadığını söyledi. Beko Basketbol Ligi'nde mücadele eden birçok takıma göre daha basit bir kadroya sahip olduklarını belirten Akdağ, bu nedenle kendi evlerinde oynayacakları maçlarda taraftarın büyük desteğine ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

Taraftarlarının, rakip takımları tezahüratlarıyla zorlaması gerektiğini aktaran Akdağ, “Hangi takımla hangi hafta maç yapacağımızın önemi yok. Bizi her halükarda çok zorlu bir lig bekliyor. Herkesin buna hazır olması lazım” diye konuştu.

Bolu’da hazırlık maçları oynayacağız

Yabancı oyuncuların takıma katılmasıyla hazırlıklarını tam kadro sürdüreceklerini ifade eden Akdağ, “Yabancı oyuncularımızın da katılmasıyla kadromuz tamamen şekillenmiş olacak. 3-4 antrenmandan sonra da kamp çalışması için Bolu'ya gideceğiz. Bolu'da yapacağımız hazırlık maçlarında takımın durumunu görme şansına sahip olacağız” açıklamalarında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2013, 19:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124