Çengelköyspor Kulübü Gerede’de

Bölgesel Amatör Lig takımlarından İstanbul Çengelköyspor Kulübü Bolu’nun Gerede ilçesi’nde 2 etap kamp çalışması yaptı.

 Çengelköyspor Kulübü Gerede’de

İstanbul Çengelköyspor Kulübü Bolu’nun Gerede ilçesi’nde 2 etap kamp çalışması yaptı. Günde çift antrenman yapan Çengelköyspor, ısınma ve kondisyon hareketlerinden sonra çift kale maç yaparak hazırlandı. 2 hafta kamp çalışması yapan Çengelköysporlu 27 futbolcu, kaldıkları süre boyunca Esentepe ve Gerede halkından memnun olduklarını ifade etiler. Teknik Direktör Osman Yıldırım, antrenman sonrası yaptığı açıklamada, çalışma ortamının çok güzel olduğunu burada kamp yaptıkları için memnun olduklarını söyledi.

BAŞARILI OLMAK İSTİYORUZ

Yeni sezon için iyi bir kadro oluşturduklarını kaydeden Yıldırım, “Bu yıl 15 tane transferimiz oldu. Profesyonel ligden aldığımız 6 tane futbolcumuz var. İyi bir kadro kurarak 11. Grupta başarılı olmak istiyoruz. Grubumuzda zor takımlar var. Onlarla zor bir yarışa gireceğiz. İnşallah mevlam bizim yüzümüzü güldürür. Hedefimiz şampiyonluk” diye konuştu.

Yıldırım, Esentepe Otelde kaldıkları süre boyunca 3 hazırlık maçları yaptıklarını bunların bir tanesinde galip geldiklerini kaydetti. Sezon sonunda ipi göğüsleyeceğimizi düşündüğünü belirterek futbolcularına inandığını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2014, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128