Çetin “7 maçımızı da kazanmak istiyoruz”

Boluspor Teknik Direktörü Oğuz Çetin, Adanaspor maçı sonrasında yaptığı açıklamada, “Geride kalan 7 maçımızı da kazanmak istiyoruz. Puan kaybetmek istemiyoruz. Eğer geride kalan 7 maçta bireysel...

Çetin “7 maçımızı da kazanmak istiyoruz”

Boluspor Teknik Direktörü Oğuz Çetin, Adanaspor maçı sonrasında yaptığı açıklamada, “Geride kalan 7 maçımızı da kazanmak istiyoruz. Puan kaybetmek istemiyoruz. Eğer geride kalan 7 maçta bireysel hata yapmazsak oyunsal anlamda sıkıntı yaşamayarak hedefe ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Maç sonrası açıklamalarda bulunan tecrübeli teknik adam Oğuz Çetin, “Öncelikle biz takım olarak  ilk 2 hedefi koyduk. Özellikle son beş hafta puanlar kaybettik. Oyunsal anlamda değil ama bireysel hatalardan puan kaybettik. Bunları telafisi için böyle zorlu maçlardan puan çıkartmak gerekiyor. Adanaspor’a karşı kontrollü mücadele ettik.  Bizim oyun anlayışımız onlara alan bırakmadan oyunu oynamak ve fırsatı bulunca gol bulmakta. Maçın sonlarına doğru yaptığımız değişikliklerle biraz daha kontrollü oynadık ve bulduğumuz gol ile üç puanı alan taraf olduk” dedi.

“Camiamıza bu yarışın içinde…”

Geride kalan maçlarda kişisel hatalar yapılmazsa oyunsal anlamada hedefe ulaşacaklarını ifade eden Oğuz Çetin, “Bugünkü galibiyetle birlikte camiamıza bu yarışın içinde olduğumuz gösterdik. Ben geldiğimiz günden beri takım oyunumuzdan memnunum. İç sahada genellikle konsantrasyon eksikliği ile oluşan bireysel hatalardan kaybettiğimiz puanlar oldu. Zenginlik yaşamasak ta her maç golümüz oluyor ve gol atmasını beceriyoruz. Eğer geride kalan 7 maçta bireysel hata yapmazsak oyunsal anlamda sıkıntı yaşamayarak hedefe ulaşacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER