Çetin “Amacımız puan kaybetmemek”

Boluspor cumartesi akşamı oynayacağı Ç.Rizespor maçı için dün öğlen saatlerinden tesislerden hareket ederek karaya yoluyla Ankara’ya oradan da hava yoluyla Trabzon’a gitti. Yolculuk öncesi gazetecilerin...

Çetin “Amacımız puan kaybetmemek”

Boluspor cumartesi akşamı oynayacağı Ç.Rizespor maçı için dün öğlen saatlerinden tesislerden hareket ederek karaya yoluyla Ankara’ya oradan da hava yoluyla Trabzon’a gitti. Yolculuk öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan teknik direktör Oğuz Çetin “Zor maç olacağını biliyoruz. Rize’ye puan veya puanlar için gidiyoruz” dedi.

 

Haber: Hamza Türdü

Boluspor’un Rize’ye hareketinden önce açıklamalarda bulunan Boluspor teknik direktörü Oğuz Çetin “Zor maç olacağını biliyoruz. Rize’ye puan veya puanlar için gidiyoruz” dedi. Çetin yaptığı açıklamada “Söylenecek pek fazla bir şey yok. Özellikle son hafta içerde 3 puanı kaybettikten sonra, bunu telafi etmemiz gerekiyor. Ligin uzun bir maraton olduğunu unutmadan, sabırla bilinçli bir şekilde oynayarak bu maçında üstesinden gelmek istiyoruz. O yönde mücadele edeceğiz. Kolay değil ancak, biz bu deplasmandan da başarılı bir şekilde dönecek kapasiteye sahibiz. İddiamız devam ediyor. Sıkıntımız şu, puan kayıplarımız ilk ikiye olan hedefimizde sıkıntı yaratıyor. Ancak bu mücadeleye devam edeceğiz. Zaten ilk 6 hedefi bizim son maça kadar vereceğimiz bir mücadele o konuda bir sıkıntı yok. Amacımız puan kaybetmeden ilk ikiye oynamak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128