Çetin “En vasat oyunumuzu oynadık”

Boluspor Teknik direktörü Oğuz Çetin, 1-0 yenildikleri Karşıyaka maçı sonrası yaptığı açıklamada “Bu güne kadar oynadığımız oyunların içinde en vasatını oynadık” dedi.   Tecrübeli...

Çetin “En vasat oyunumuzu oynadık”

Boluspor Teknik direktörü Oğuz Çetin, 1-0 yenildikleri Karşıyaka maçı sonrası yaptığı açıklamada “Bu güne kadar oynadığımız oyunların içinde en vasatını oynadık” dedi.

 

Tecrübeli teknik adam Oğuz Çetin, Karşıyaka maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Teknik direktör Oğuz Çetin şimdiye kadar ki en kötü oyunlarını oynadıklarını belirterek “Kendi sahamızda her yaptığımız basın toplantısında karşınıza daha güler yüzlü puan almış bir hoca olarak çıkmış isterdik. Bu güne kadar oynadığımız oyunların içinde en vasatını oynadık. Maçın başlaması itibari ile oyunun zor olduğu ortaya çıktı. Hoca olarak takımın direncini arttırmak oyunda tutabilmek için gerekli hamleleri yapıyorum. İstediğime ulaşamadım. Böylesine zorlu maçlarda gol yemek ve 1-0 geriye düşmenin telafisi çok zor” diye konuştu.

Tek sorumlu biziz

Tecrübeli orta saha oyuncusu Abdülaziz Solmaz ise iç sahada kazanmalarında en büyük sorumluluğun kendilerinde olduğunu kaydederek, “Kötü bir maç oldu. Kazansak büyük avantaj yakalayacaktık. Kaybedince rakibimizde yanımıza geldi. İç sahada maç kazanamıyoruz. Bunun için sebep aranmamalı. Tek sorumlu biziz. Bunu gidermek zorundayız” dedi.  

Kaybettiğimiz için üzgünüz

Genç oyuncusu Vedat Budak ise, maçı değerlendirdiği konuşmasında “Söylenecek bir şey yok. Kaybettiğimiz için üzgünüz. Büyük avantaj yakalayacağımız haftayı puansız geçtik. Artık önümüzdeki maçları kazanmaktan başka çaremiz yok” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER