Çetin “Mücadeleden memnunum”

Boluspor Teknik Direktörü Oğuz Çetin, ikinci yarının ilk maçının her zaman zorlu geçtiğine dikkat çekerek, “Oyunsal anlamda yeterli olmadığımızı düşünüyorum. İlerleyen haftalarda daha...

Çetin “Mücadeleden memnunum”

Boluspor Teknik Direktörü Oğuz Çetin, ikinci yarının ilk maçının her zaman zorlu geçtiğine dikkat çekerek, “Oyunsal anlamda yeterli olmadığımızı düşünüyorum. İlerleyen haftalarda daha da farklı bir Boluspor izleteceğiz” dedi.

 

Tecrübeli teknik adam Oğuz Çetin, ikinci yarının ilk maçının her zaman zorlu geçtiğine dikkat çekerek, “Bugün oynadığımız maçta zordu. Rakip taraftarıyla ve kadrosuyla gerçekten güçlü bir rakip. Bugün oyunsal anlamdan ziyade mücadelemiz öne çıktı. Bizim hedefimiz üstümüzdeki takımlara yaklaşmak ve onlarla puan puana gelebilmek. Süper Lig hedefi ve rakiplerimizden kopmamak doğrultusunda bu maçı oynadık. 3 puanı almak güzel. Bu açıdan mutluyum. Mücadeleden memnunum. Ancak oyunsal anlamda yeterli olmadığı düşüncesindeyim. İlerleyen haftalarda daha da farklı olacak diye düşünüyorum. Oyuncularıma bu anlamda güveniyorum” diye konuştu.

-Artık bu maçların telafisi yok-

Genç stoper Gençer Cansev de şunları söyledi “Öncelikle arkadaşlarımı tebrik ediyorum. İyi bir mücadele gösterdik. Canı gönülden oynadık. Adana Demirspor deplasmanının zor olacağını biliyorduk. Gerçekten iyi bir ekipler. Bizim de üstümüzdeydiler. Hem onları yenip hem de bir üst sıradakilere yaklaşmak ve lige iyi başlamak istiyorduk. Sonuçta final maçlarına girdik artık. Bunların artık telafisi yok. Gerçekten iyi bir ekibiz. Bunu sahaya yansıtmak istiyorduk. Öncelikle iyi bir oyun oynamak istiyorduk. Bunu da başardık” dedi.

-3 puan aldığımız için mutluyuz-

Genç orta saha oyuncusu Vedat Budak ise, iyi bir ekip olduklarını ve takımda iyi bir arkadaş ortamının bulunduğunu vurgulayarak, “Kaliteli isimlere sahibiz. Ligin ilk haftasında iyi bir çıkış yapmak istiyorduk. 3 puan aldığımız için mutluyuz. Maçtan daha çok seyirciye değinmek istiyorum. Müthiş bir seyirci. Tebrik ediyorum onları. Bu kış ayında buraya gelmeleri çok önemli. Bütün takımların seyircilerine örnek olmalılar” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124