Çetin “Uzaktan yediğimiz gol her şeyi değiştirdi”

Boluspor Teknik Direktörü Oğuz Çetin 2-0’lık Manisaspor mağlubiyeti sonrası yaptığı açıklamada “Manisa’ya puan veya puanlar için gelmiştik” dedi.   Maç sonrası düzenlediği...

Çetin “Uzaktan yediğimiz gol her şeyi değiştirdi”

Boluspor Teknik Direktörü Oğuz Çetin 2-0’lık Manisaspor mağlubiyeti sonrası yaptığı açıklamada “Manisa’ya puan veya puanlar için gelmiştik” dedi.

 

Maç sonrası düzenlediği basın toplantısında tecrübeli teknik adam Oğuz Çetin, “Özellikle iç saha puan kayıplarından sonra deplasmanda puan almak bizi için çok gerekli bir maçtı. Güçlü bir rakibe karşı iyi bir mücadele edip doğru oynayıp bu maçtan puanlarla dönmek düşüncesindeydik. Oyunu tutabildik, oyunun belli bölümlerinde top hâkimiyeti bizdeydi. Böylesine oyunlarda detaylar neticeyi belirliyor. Genelde yaptığımız zaaflardan bir tanesi yine ortaya çıktı. Uzaktan yediğimiz bir gol her şeyi değiştirdi. Play-off karşılaşmasında 40 puandayız. Önümüzde 5-6 takım var. Bu maçı telafi etme şansına sahibiz. Dolayısıyla Play-off’un içerisinde yer alacak Boluspor’u görmek istiyorsak, bundan sonraki maçlarda böylesine küçük detaylardan dolayı puan kaybı yapmamalıyız. Gerekli potansiyelimiz de var. Bundan sonra önümüzdeki maçlara bakacağız” diye konuştu.

Djiehoua “Önümüze bakacağız”

Boluspor oyuncusu Djiehoua da, iyi bir maç olduğunu ifade ederek, “İyi ve güzel bir maç oldu ama yenemedik mağlup olduk. Play-off mücadelemiz bitmedi, tüm gücümüzle devam ediyoruz. Kendi evimizde oynayacağımız maçta 3 puan almaya çalışacağız. Manisa maçı artık geçti haftayı düşünmek lazım” dedi.

Hakan “Play-off içinde yer…”

Manisa’ya puanlar için geldiklerini kaydeden Hakan Arslan ise, “İstediğimiz puanı alamadık. Play-off’taki yerimizi garantilemek istiyorduk ama olmadı. Ortada geçen bir mücadele vardı. Önümüzdeki maçı alıp Play-off’un içerisinde yer almak istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128