Cezalı ve Sakatlar can sıkıyor

Son haftalardaki şansızlıklarla hedeften git gide uzaklaşan Boluspor, zorlu K.Erciyesspor maçı hazırlıklarına 1 günlük aranın ardından başladı. Günü tek idmanla kapatan kırmızı-beyazlılarda sakatlıkları bulunan...

Cezalı ve Sakatlar can sıkıyor

Son haftalardaki şansızlıklarla hedeften git gide uzaklaşan Boluspor, zorlu K.Erciyesspor maçı hazırlıklarına 1 günlük aranın ardından başladı. Günü tek idmanla kapatan kırmızı-beyazlılarda sakatlıkları bulunan Gençer ve Emre Toraman idmana katılmazken, izinli ve K.Erciyespor maçında cezalı durumda bulunan Kenan Özer idmana katılmadı.

 

Boluspor, zorlu K.Erciyesspor maçı hazırlıklarına dün başlarken, ekibimizde 4 oyuncunun bu karşılaşmada görev alamayacağı öğrenildi. Haftayı Kasımpaşa mağlubiyetiyle kapatan Boluspor’da moraller bozuk olurken, kırmızı-beyazlı oyuncular şeytanın bacağını K.Erciyesspor maçında kırmak istiyor. Antrenman öncesi kırmızı-beyazlı oyuncularla toplantı yapan teknik direktör Bahri Kaya “Kasımpaşa maçındaki performansınız ve hırsınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Üstümüzde bir şansızlık var ama ben inanıyorum ki bu şansızlığı kıracağımıza inanıyorum. Kasımpaşa maçını unutup, önümüzdeki K.Erciyesspor maçını düşünmeliyiz. Daha önümüzde 9 maçımız var. Bu karşılaşmalardan en iyi sonuçları alarak ilk 6’ya kalacağımıza inanıyorum ve sizlere güveniyorum” dediği öğrenildi.

Haftanın ilk çalışmasında yenileme çalışması yapan kırmızı-beyazlı oyuncuların moralsiz oldukları gözlemlenirken, kırmızı-beyazlılar yenileme çalışması yaptı. Antrenmanın son bölümünde 5’e 2’i top kapmaca oynayan kırmızı-beyazlılar soğuma hareketleriyle antrenmanı sonlandırdı.

Ekibimiz bugün sabah 10:00’da yapacağı çalışmanın ardından 12:30’da kara yoluyla Avanos’a giderek K.Erciyesspor maçı öncesi burada kampa girecek.   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133