Çift kalede 3 sakat verdik!

Boluspor, Pazar günü oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarına dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Atatürk stadyumunda gerçekleştirilen antrenmanda Barbaros, Gençer ve Eser sakatlandı.   Ligin...

Çift kalede 3 sakat verdik!

Boluspor, Pazar günü oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarına dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Atatürk stadyumunda gerçekleştirilen antrenmanda Barbaros, Gençer ve Eser sakatlandı.

 

Ligin 12.haftasında sahasında Manisaspor’u konuk eden olan Boluspor, tüm hazırlıklarını 3 puan üzerine yapıyor. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlı temsilcimiz de antrenmanda sakatlanan Barbaros Bahadır Barut, Gençer ve Eser sakatlıkları teknik heyetin tüm planlarını alt üst etti.

Antrenmanı yarıda bıraktılar

Atatürk stadyumunda yapılan çift kale maçta Alp Ergin’le ikili mücadeleye giren Barbaros, acılar içinde yerde kaldı. Arkadaşlarının yardımıyla yerden kalkan Barbaros oyundan alınırken, çift kalede sakatlık yaşayan diğer futbolcular Eser ve Gençer’de idmanı yarıda bıraktı. Tecrübeli futbolcular Eser, Barbaros ve Gençer idmana devam edemezken, kulüp arabasıyla hastaneye götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128