Çığrılı “Her şey para değil”

Geredespor Kulübü Basın Sözcüsü Mehmet Çığrılı, yaptığı açıklamada, çok zorlu bir grupta mücadele ettiklerini ancak her bir dikenli yolun sonunda bir güzelliğin olduğunu söyledi.   Bütçesi...

Çığrılı “Her şey para değil”

Geredespor Kulübü Basın Sözcüsü Mehmet Çığrılı, yaptığı açıklamada, çok zorlu bir grupta mücadele ettiklerini ancak her bir dikenli yolun sonunda bir güzelliğin olduğunu söyledi.

 

Bütçesi ne olursa olsun hiçbir takımdan çekinmediklerini kaydeden Çığrılı, geçtiğimiz sezondan örnekler vererek, “Geçtiğimiz sezon BAL Ligi’nde 3. Lig’e çıkmasına kesin gözüyle bakılan takımların birçoğu bu sezon yoklar. Biz ayağımızı yorganımıza göre uzatıyoruz. Geçtiğimiz sezon BAL Ligi’nde çok kötü bir mücadele örneği sergilemedik. Özellikle ikinci devre en çok puan toplayan takımlardan biriydik. Bu sezon takımımıza çok önemli takviyeler yaptık. Ben her şeyin para olduğunu düşünenlerden değilim. Bizim ruhumuz var, bunu takımın antrenmanlarında hissettim. Yensek de yenilsek de bu takım ayakta alkışlanacak futbol örneğini sahaya yansıtacaktır. Lig’de herkes herkesi yenebilecek kapasitededir. Futbol bir mücadele oyunu ve inanma işidir. Futbolcularımız istekli ve son derece mücadeleci. Başkanımız Durmuş Demirkol ve Yönetim Kurulumuzla birlikte yeni transferlerle uyum sürecini aştığımız izlenimini aldık. Takımımızı deneyimli teknik direktörümüz Doğan Köseer’in tüm maçlara galibiyet adına çalıştıracağına ve Geredespor’umuzu istenilen yere taşıyacağına inancımız sonsuz”  diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124