Çığrılı “Takımımıza ve Kral’a güveniyoruz”

Geredespor Basın Sözcüsü Mehmet Çığrılı, bu hafta oynayacakları Tosya Belediyespor maçından üç puan alacak güçte olduklarını söyledi. Çığrılı, “Geredespor’da hem taraftar...

Çığrılı “Takımımıza ve Kral’a güveniyoruz”

Geredespor Basın Sözcüsü Mehmet Çığrılı, bu hafta oynayacakları Tosya Belediyespor maçından üç puan alacak güçte olduklarını söyledi. Çığrılı, “Geredespor’da hem taraftar noktasında hem de bütünlük noktasında oluşmaya başlayan kıvılcımı büyük alev topuna dönüştürecek takımımız ve hocamız” dedi.

 

Geredespor Basın Sözcüsü Mehmet Çığrılı, Kırıkkale Yahşihanspor karşısında 2 değerli puanı kaybettiklerini belirterek, “Şimdi önümüzdeki Tosya Belediyespor maçına bakıyoruz. Bizim için her maç önemli, bu hafta yine çok iyi hazırlanıp sahamızda ve seyircimizin önünde 3 puan almak istiyoruz. Evimizde galip gelseydik daha iyi olacaktı ama bir yerde keşkeleri bir yana bırakmamız gerekiyor. Pazar günü deplasmanda oynayacağımız maçın önemi büyük. Şu an bu maça odaklandık. Önümüzde 2 günlük süre var. Bu maçtan da üç puan alacak güçteyiz” dedi.

BU HAFTA ÇOK ÖNEMLİ

Mehmet Çığrılı, “Takım olma yolunda oyuncularımızın performanslarını özellikle deplasmanda artırmaları bizleri mutlu ediyor. Biz yönetim kurulu olarak, skorun lehimize olmasının yanında kalıcı bir Geredespor hedefliyoruz. Takım olmanın önemini bu haftadan sonra daha iyi anlayacağız. Biz hedefleri olan bir takımız. Belki hedeflerimizi tutturduğumuzda birçok kulvarın kapısı açılacak. Geredespor 3. Lig kulvarında mücadele edecek bir takım olmalıdır. Biz böyle bir takımız. Bu hafta bu açıdan çok önemli. Tosya Belediyespor maçı için tüm hazırlıklarımız sürüyor. Ligde iddialıyız. O yüzden bu maç bizim için çok önemli. Tek üzücü taraf geçtiğimiz hafta yaşadığımız küçük kaza. Takımımıza ve yeni hocamıza bu bağlamda büyük görev düşüyor. Geredespor’da hem taraftar noktasında hem de bütünlük noktasında oluşmaya başlayan kıvılcımı büyük alev topuna dönüştürecek takımımız ve hocamız.”ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128