Cihat Arslan “Kaçan 2 puana üzüldük”

Elazığspor’la sahasında 2-2 berabere kalan Boluspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında “Bugün izleyenlere Bank Asya’da klasik bir maç izlettik” dedi....

Cihat Arslan “Kaçan 2 puana üzüldük”

Elazığspor’la sahasında 2-2 berabere kalan Boluspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında “Bugün izleyenlere Bank Asya’da klasik bir maç izlettik” dedi.

 

Karşılaşmada iki duran toptan gol yediklerini belirten genç teknik adam Cihat Arslan "Sahamızdaki ilk puan kaybı ancak son olmayacaktır. Uzun bir maratondayız. Önemli olan mağlup olmamaktı. Bank Asya'da herkes birbirini yenebiliyor. Puan kaybına üzüldük. Maçın geneline baktığımızda sanki hakkı beraberlikti. İki tane duran toptan çok basit gol yedik. Bunları yemesek zaten maçı kazanmış olurduk. Takımın toparlanıp üçüncü golü atması çok zordu. Göztepe maçı bizi yıpratmış. Bir takım şeyleri görme fırsatı bulduk. Biz 1 puandan çok kaçan iki puana üzüldük" dedi.

Emrah Kol “Kazanabilirdik”

Boluspor'da oyuna sonradan giren Emrah Kol ise hocası Cihat Arslan'ın açıklamalarına katıldığını söyleyerek, "Kendi sahamızda ilk puan kaybını yaşadık. Gerçekten kazanabileceğimiz bir maçı kendi elimizle rakibe verdik. Hocamızın dediği gibi iki duran top kalemizde gol oldu. Bunun çözümünü en kısa sürede bulacağız" dedi.

 

-ELAZIĞSPOR CEPHESİ-

Hüsnü Özkara “1 puan aldığımız için mutluyuz”

Elazığspor Teknik Direktörü Hüsnü Özkara ise, Boluspor'un kontra oynayan bir takım olduğunu söyleyerek, "Öncelikle 1 puan aldığımız için mutluyuz” dedi.

 

Bolu’ya gelirken Boluspor'a karşı bir takım önlemler aldıklarını belirten Özkara  “Özellikle Ferhat ve Onur'u kanatlardan kaçırıp uzun toplarla etkili olan bir takımdı. Boluspor'a bu iki oyuncu adına önlem aldık ama aldığımız önlemlerde başarılı olamadık. İki kez geriye düşsek de duran toplardan eşitliği sağladık. Boluspor'a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum" diye konuştu.

Göksu “Şehitlerimizi düşündükçe diğer şeyler değersiz kalıyor”

Oyuna ikinci yarıda girip Elazığspor'un 1 puan ile eve dönmesini sağlayan golü atan Göksu da kaybetmedikleri için mutlu olduklarını dile getirerek, "İyi bir mücadele oldu. 1 puan aldığımız için mutluyuz. Futbol sadece bir oyundur. Hayatta futboldan daha değerli şeyler var. 24 tane şehidimiz var. Şehitlerimizin ailelerini düşündükçe benim için diğer şeyler değersiz kalıyor. Hepsinin başı sağ olsun. Acılarını yüreklerimizde hissediyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128