Cihat Arslan “O Desteği Birgün Bizde Buluruz”

Zorlu Karşıyaka maçı sonrası basın toplantısında ilginç açıklamalar yapan Boluspor Teknik Direktörü Cihat Arslan “Cihat Hoca bu maç sonrası gidecek mi? Kalacak mı? Şerefsizce hiç yaşamadım ben....

Cihat Arslan “O Desteği Birgün Bizde Buluruz”

Zorlu Karşıyaka maçı sonrası basın toplantısında ilginç açıklamalar yapan Boluspor Teknik Direktörü Cihat Arslan “Cihat Hoca bu maç sonrası gidecek mi? Kalacak mı? Şerefsizce hiç yaşamadım ben. Bir şeylerinde peşinde de olmadım. Bu hafta benim en çok ağrıma giden mevzu bu oldu” dedi.

 

Boluspor zorlu geçen Karşıyaka maçından 3 puan alırken, Boluspor teknik direktörü Cihat Arslan maçı değerlendirdi. Zor bir maç olacağını bildiklerini ifade eden Arslan “Zor bir maçtı. Futbolcu kardeşlerimizin istek ve özverili oyunu, fedakârca oyunu bence galibiyeti getirdi. O bütünleşme takım içersinde önemliydi. Bizim için çok kritik bir karşılaşmaydı. Yukarda kalmak için, rakiplerimizde birbirleriyle oynuyordu. Maç öncesinde skorlara da bakarak alt tarafla ilk üst yedi arasında bağ olarak biz vardık. Yenersek üst tarafa yapışıyorduk, mağlup olduğumuzda alt tarafta kalma riskimiz vardı. Onu başarmak için sahaya çıkmıştık. Oyundan çok mutluyum. Oyuncu kardeşlerimizi o yönden çok fedakarca oynadılar. Son dakikalarda biraz sıkıntıya girdik ama 3-4 tanede iyi pozisyonumuz vardı. Yani daha farklıda olabilirdi. Hava şartları bizim lehimize olduğunu düşünüyorum. Çünkü hafta içi son iki idmanımızı karın üzerinde yapmıştık” dedi.

Kadroyu Sabah açıkladım’

Sahanın temizlenmemesin kendisi adına sürpriz olduğunu belirten teknik direktör Cihat Arslan “Sahanın temizlenmemesi bana sürpriz oldu. Hatta kadro seçimini sabaha kadar beklettim ki, olası bir hava durumunda değişiklik yapabiliriz diye, sabah açıkladım kadroyu. Ben sahayı daha temiz bekliyordum ama işin gerçeği sahayı bu şekilde görünce de, bunda da bir hayır vardır diyerek sahayı ikinci yarı temizletmedim” dedi.

Şerefsiz yaşamadım’

Hayatım boyunca şerefsiz yaşamadım diyen genç teknik adam Cihat Arslan “Söylemek istediğim ufak tefek şeyler var. Cihat Hoca bu maç sonrası gidecek mi? Kalacak mı? Şerefsiz hiç yaşamadım ben. Bir şeylerinde peşinde de olmadım. Bu hafta benim en çok ağrıma giden mevzu bu oldu. Cihat Hoca mağlup olursa gider. O zaman Cihat Hoca galip gelirse de gider. Çünkü insanların anlamadığı, tanımadığı kısım budur. Ben kimseye boyun eğmedim. Eğmekte niyetinde değilim. Bunu eleştiri için söylemiyorum. Şike dalgalarından dolayı, içerde yatan hocalarına bizim hocamız diyorlar. Adanaspor Başkanını tebrik ediyorum. Diyor ki “Sahaya giremeyen hocasına destek çıkıyorlar.” İnşallah o desteği bir gün bizde buluruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128