Cihat Arslan “Önemli Olan Boluspor’un Başarısıdır”

Dün sabah yapılan çalışmanın ardından gazetecilerin sorularını cevaplandıran Boluspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, koşmayan futbolcuya forma vermeyeceğini, isimlerin Boluspor'un önüne geçemeyeceğini söyledi....

Cihat Arslan “Önemli Olan Boluspor’un Başarısıdır”

Dün sabah yapılan çalışmanın ardından gazetecilerin sorularını cevaplandıran Boluspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, koşmayan futbolcuya forma vermeyeceğini, isimlerin Boluspor'un önüne geçemeyeceğini söyledi.

 

Boluspor, bu hafta sonu deplasmanda oynayacağı Tavşanlı Linyitspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Günde tek antrenman yaparak hazırlıklarına devam eden Boluspor'da, sakatlıkları süren Orhan Ak dışında sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor.

Tavşanlı Linyitspor maçından 3 puanla dönmek istediklerini söyleyen teknik direktör Cihat Arslan, "Kurban Bayramı nedeniyle lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirdik. Bayram süresince yaptığımız çalışmalarla eksiklerimizi kapattık. Ligde kolay maç yok. Kalitemizi sahaya yansıtıp, mücadele ettiğimiz sürece kazanamayacağımız karşılaşma yok. Bu yüzden de Tavşanlı Linyitspor maçından 3 puan bekliyoruz" dedi.

Koşmayan futbolcuya forma vermeyeceğini belirten Cihat Arslan, "Boluspor'da forma savaşı yaşanıyor. Kaliteyi ve birlikteliği mücadele ile yakalıyoruz. Bu yüzden de koşmayan, mücadele etmeyen, terini akıtmayan hiçbir futbolcuya forma vermem. İsimler hiçbir zaman Boluspor'un önüne geçemez. Önemli olan Boluspor'un başarısıdır. Bu yüzden de Tavşanlı Linyitspor maçında mücadele eden bir kadroyla sahaya çıkacağız" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128