Cihat Arslan Yönetime Rapor Sundu

Boluspor teknik direktörü Cihat Arslan, yönetime raporunu sundu. Takımdan gitmesini ve kalması gereken isimlerin listesini veren Cihat Arslan’ın birçok oyuncunun gönderilmesi yönünde rapor verdiği öğrenildi.   Haber:...

Cihat Arslan Yönetime Rapor Sundu

Boluspor teknik direktörü Cihat Arslan, yönetime raporunu sundu. Takımdan gitmesini ve kalması gereken isimlerin listesini veren Cihat Arslan’ın birçok oyuncunun gönderilmesi yönünde rapor verdiği öğrenildi.

 

Haber: Hamza Türdü/Bolu

2011-2012 sezonuna Giresunspor beraberliği ile başlayan ve daha sonra sahasında Sakaryaspor-Akhisar Belediyespor galibiyetiyle çıkış yakalayan ekibimiz Boluspor, ilk 5 haftada lider olurken, ligin 14.haftasında Denizlispor’a 2-0 mağlup olarak sezonun en kötü futbolunu ortaya koydu. Bunun üzerine kırmızı-beyazlı yönetime tendik direktör Cihat Arslan devre arasında takımda kalması gerekenler ve gitmesi gerekenler üzerinde rapor verdiği öğrenildi. Arslan’ın sunduğu rapor doğrultusunda bütçeye uygun isimlerden 3 mevkii ye takviye yapılacağı öğrenildi.

Adem Büyük Listede

İlk devrenin bitimine 2 hafta kala devre arasında gönderilecek ve kalacak ve alınması gereken oyuncular için yönetime rapor sunan Cihat Arslan, transfer komitesini harekete geçirdi. Denizli mağlubiyeti sonrası eksik bölgelere alınması gereken oyuncular hakkında yönetime rapor veren Arslan’ın gönlündeki santrafor 2009-2010 sezonunda Boluspor formasını giyen Adem Büyük. Transfer komitesi Adem Büyük’e haber gönderdiği öğrenilirken, Adem Büyük ise “Teklif gelirse Boluspor’a seve seve gelirim” dediği öğrenildi.

Orta Sahaya Yabancı Geliyor

Sezon başında yabancı transferinde aradığı futbolcuyu bulamayan kırmızı beyazlı ekibimiz devre arasında bu açığı kapatmak istiyor. Sezon başından bu yana yabancı transferi için adeta arı gibi çalışan ekibimiz orta sahaya iki isim buldu. Bu isimlerden biri İsveç’te diğeri ise Hollanda’da top koşturuyor. Orta sahada geleceğin futbolcuları olarak gösterilen her iki isimde sır gibi saklanırken, Boluspor İsveçli yada Hollandalı oyuncudan birini tercih edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128