Çim Hokey Takımı’na Highway’den büyük destek

Ekonomik sıkıntılar yüzünden Avrupa Şampiyonası'na gidemeyen Bolu AİBÜ Çim Hokey Bayan Takımı'na Highway Outlet sahip çıkarak sponsorluk anlaşması imzaladı.   Çim Hokey dalında büyük...

Çim Hokey Takımı’na Highway’den büyük destek

Ekonomik sıkıntılar yüzünden Avrupa Şampiyonası'na gidemeyen Bolu AİBÜ Çim Hokey Bayan Takımı'na Highway Outlet sahip çıkarak sponsorluk anlaşması imzaladı.

 

Çim Hokey dalında büyük başarılara imza atan Avrupa Şampiyonası'na gitmeye hak kazandıkları halde maddi yetersizliklerden dolayı gidemeyen Bolu AİBÜ Çim Hokey Bayan Takımı'na Highway Outlet sahip çıkarak bir basın toplantısı düzenledi. Highway Otel'de düzenlenen basın toplantısına Bolu Dağı A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Hasan Umur, Çim Hokey Takımı Kulüp Başkanı Yılmaz Uçan, Antrenör Yasin Yükselen, takım oyuncuları ve basın mensupları katıldı.

Bundan sonra sıkıntı çekmeyecekler

Genç sporculara destek olacaklarını söyleyen Bolu Dağı A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Hasan Umur, bir yıl boyunca takıma sponsor olacaklarını belirterek, “Bugün buraya hayırlı bir iş için toplandık. Çim Hokey Bayan Takımımızın bir yıl boyunca sponsorluğunu Highway olarak biz yapacağız. Artık AİBÜ Highway Çim Hokey Bayan Takımı olarak anılacak. Kendileri ciddi ekonomik sıkıntılar çektiler. Bundan sonra çekmeyecekler. Şubat ayı sonunda Portekiz'de düzenlenecek olan Kulüpler Avrupa Şampiyonası'ndan başarıyla döneceklerini umuyoruz” diye konuştu.

Destek istedik yardım eden olmadı

Çim Hokey Takımı Kulüp Başkanı Yılmaz Uçan ise “Bizler bugüne kadar destek alamadık. Birçok yerden destek istedik ancak geri dönen olmadı. Bolu Dağı AŞ yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonra hem Bolu'yu hem ülkemizi hem de Highway’i başarıyla temsil edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından Bolu Dağı A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Hasan Umur ile Kulüp Başkanı Yılmaz Uçan, sponsorluk sözleşmesi imzaladı. Takım otelde ki 5 günlük kampın ardından,21 Şubat'ta Portekiz'de düzenlenecek olan Kulüpler Avrupa Şampiyonası'na katılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128