Çimentospor Masa Tenisinde Türkiye Şampiyonasına gidiyor!

Masa tenisi federasyonunun faaliyet programında yer alan minikler A grubu müsabakaları 22-23 Ekim 2011 tarihlerinde Zonguldak’da yapıldı. Bu müsabakada ilimizi Bolu Çimentospor takımı temsil etti.  18 erkek 18 bayan takımı...

Çimentospor Masa Tenisinde Türkiye Şampiyonasına gidiyor!

Masa tenisi federasyonunun faaliyet programında yer alan minikler A grubu müsabakaları 22-23 Ekim 2011 tarihlerinde Zonguldak’da yapıldı. Bu müsabakada ilimizi Bolu Çimentospor takımı temsil etti.

 18 erkek 18 bayan takımı toplam 36 takım arasında Çimentospor masa tenisi takımı ilk 6’ya girerek Türkiye şampiyonasına gitme hakkını elde etti. Müsabakalarla ilgili bilgi veren masa tenisi antrenörü Bahattin Erkan “Federasyonumuz Türkiye’yi 4 bölgeye ayırmış olup ilimiz de Türkiye’nin en iyi takımlarının yer aldığı Marmara grubunda mücadele etmiştir. Takımımız sırasıyla Kocaeli ve Zonguldak takımını yenip gruptan çıktık. Daha sonra Kırklareli ve Zonguldak Belediyesini yenip finallere katılma hakkını elde etmiştir. Bolu Çimentospor masa tenisinde Türkiye’nin sayılı kulüpleri arasında yer almaktadır. Biz alt yapıya önem veriyoruz. Yeni yetiştirdiğimiz çocuklarımızda ilk defa müsabakaya katıldılar. İleri ki yıllar da bu sporcularımızla başarılı olacağımıza inanıyorum. Kulübümüz ayrıca büyük bayanlarda Türkiye 1. liginde mücadele ediyor. Yıldız ve gençler kategorilerinde de yarışmalara katılıyoruz. Başarımızda sadece çalışmak yetmiyor. Bolu Çimentospor dan büyük destek alıyoruz. Kulüp başkanımız Ahmet Ulusoy ve Genel Müdürümüz sayın Kemal Doğansel bey’e sporcularım ve aileleri adına teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızda da bize desteklerinden dolayı Spor İl Müdürümüz Suat Çelen’e de teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki müsabakalarımız Kasım ayında Eskişehir ve İstanbul’da yapılacaktır” dedi.

Zonguldak ilinde yapılan minikler müsabakasına katılan kafilemiz aşağıda belirtilmiştir.

Antrenör: Bahattin Erkan

Sporcular: Fatih Narçin, Taner Metin, Emrah Araz, Büşra Öztürk, Sinem Aybatan, Berna Ercan. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128