CİMNASTİK ŞAMPİYONASINA EV SAHİPLİĞİ YAPTIK

Türkiye Cimnastik Federasyonunun 2011 faaliyet programında yer alan, 2.Etap Kulüplerarası Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Artistik Cimnastik Final Yarışması ve Olimpik Sporcu Yetiştirme Merkezleri Projesi 2011 yılı 3.Kontrol...

CİMNASTİK ŞAMPİYONASINA EV SAHİPLİĞİ YAPTIK

Türkiye Cimnastik Federasyonunun 2011 faaliyet programında yer alan, 2.Etap Kulüplerarası Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Artistik Cimnastik Final Yarışması ve Olimpik Sporcu Yetiştirme Merkezleri Projesi 2011 yılı 3.Kontrol Yarışması, 17-18 Eylül 2011 tarihlerinde Bolu Murat Canbaş Cimnastik Salonu'nda gerçekleştirildi.

 

İlimizde iki gün süren ve 10 ilden 85 sporcunun katıldığı organizasyonda yıldız, genç ve büyük bayanlar kategorilerinde yarışmalar gerçekleştirildi. Final müsabakalarının ardından yapılan ödül töreninde dereceye giren sporcuların ödülleri, Türkiye Cimnastik Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Örsel, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, Türkiye Cimnastik Federasyonu Genel Sekreteri Bekir Doğan, Türkiye Cimnastik Federasyonu Bolu Temsilcisi Cumhur Özçelik, Bolu Cimnastik Spor Kulübü Başkanı Saip Gariboğlu tarafından verildi.

Kategorilerine göre dereceye girenler;

Yıldız Kızlar

1. EKİN MOROVA

2. SUEDA BÜLBÜL

3. CANSU ALTIN

Genç Kızlar

1. KAMİLE GÖKTEKİN

2. FATMA TEMİZEL

3. ZEYNEP MAMİKOĞLU

Büyük Kızlar

1. GÖKSU ÜÇTAŞ

2. DEMET MUTLU

3. ÖZGÜR ŞANLI

 

Yıldız Erkekler

  1. H.ŞAMİL YILMAZ
  2. İSA HAMARATÇILAR

3.  YUNUS EMRE GÜNDOĞDU

Genç Erkekler

  1. İBRAHİM ÇOLAK
  2. AHMET ÖNDER
  3. BARIŞ PEK

Büyük Erkekler

  1. FERHAT ARICAN
  2. ÜMİT ŞAMİLOĞLU
  3. ÖZLEM ÖZKAN

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128