Cimnastikte Türkiye’nin 1 numarasıyız!

Bolu İli Cimnastikte yine Türkiye’nin 1 numarası olduğunu kanıtladı. 26. Uluslararası Boğaziçi Artistik Cimnastik Turnuvası’nda sporcularımız ilimize madalya yağdırdı.

 Cimnastikte Türkiye’nin 1 numarasıyız!

Haber: Hamza TÜRDÜ

Uluslararası Boğaziçi Artistik Cimnastik Turnuvası’nda sporcularımız yine büyük rol oynadı. Turnuvada bireysel alet final sıralamasında Genç Kızlar Denge Aleti kategorisinde Çağla Altundemir şampiyonluğa ulaşan sporcumuz oldu. Aynı turnuvada Genç Erkekler Paralel Aleti’nde ise Sercan Demir şampiyon olarak 2.altın madalyayı ilimize getirdi. Yıldız Erkeklerde Bora Tarhan 2., aynı kategoride Emre Öztekin 3.olarak göğsümüzü kabartmayı başardı. Müsabakalarda Genç Erkeklerde Sercan Demir 5., Mustafa Arca ise 6.oldu. Ayrıca ilimizden Milli Takımı temsilen bayanlarda Enfal Keskin ve Seher Atalay ön plana çıkmayı başardı.

ŞAMİLOĞLU DÜNYA ŞAMPİYONASI’NDA YARIŞACAK

İlimiz sporcularından Ümit Şamiloğlu’nun 15 Ekim’de Çin’in Nanjing kentinde yapılacak olan Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edeceği açıklandı. Bolu Olay Gazetesi Spor Servisi olarak 26. Uluslararası Boğaziçi Artistik Cimnastik Turnuvası’nda derece elden sporcularımızı, antrenörlerini ve Şamiloğlu’nu tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2014, 17:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
gjjj
gjjj - 5 yıl Önce

yalan la bu

SIRADAKİ HABER

banner128