ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR!

Yarenler, bugün akşam saat 19:30'da 1965 Boluspor Taraftarlar Derneğini ziyaret edecek.  Zaman zaman ufak gerginliklerin yaşandığı iki dernek arasındaki sorunlar masaya yatırılacak.   Geçtiğimiz aylarda 1965 Boluspor...

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR!

Yarenler, bugün akşam saat 19:30'da 1965 Boluspor Taraftarlar Derneğini ziyaret edecek.  Zaman zaman ufak gerginliklerin yaşandığı iki dernek arasındaki sorunlar masaya yatırılacak.

 

Geçtiğimiz aylarda 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği Başkanı Zikrullah Büyüktopaç ve yönetim kurulu üyeleri, Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneğini ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunmuşlardı. Geçmişte yaşanan bu gelişmeler herkes tarafından takdir toplarken, son zamanlarda iki dernek arasında tek tribün konusu yüzünden ortam az da olsa gerilmişti.

Tam bu gerginliğin yaşandığı esnada, Yarenler önemli bir adım attı. Yarenler’in lideri Sinan Akyol, derneğin yönetim kurulu üyeleriyle birlikte 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği Tesisleri’ne giderek iadei ziyaret gerçekleştirecek. Gelecek sezon için yapılacaklar ve zaman zaman yaşanan gerginliklerin ortadan kaldırılması hedefleniyor. 

Her zaman yaşanması gereken bu birlik beraberliğin devam etmesini diliyoruz.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128