Coşkun’dan Boluspor ve Çelen’e ziyaret

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, Türkiye Jimnastik Federasyonu Başkanlığına seçilen Suat Çelen ile Boluspor Kulübü’nü ziyaret etti.   Rektör...

Coşkun’dan Boluspor ve Çelen’e ziyaret

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, Türkiye Jimnastik Federasyonu Başkanlığına seçilen Suat Çelen ile Boluspor Kulübü’nü ziyaret etti.

 

Rektör Coşkun, ilk önce Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen’i ziyaret etti. Çelen’i, Türkiye Jimnastik Federasyonu Başkanı seçilmesi dolayısıyla tebrik eden Rektör Coşkun, yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Akçahan Gepdiremen ile Genel Sekreter Doç. Dr. Erdal Bekiroğlu’nun da bulunduğu ziyaretin ardından Boluspor Kulübü’ne geçen Rektör Coşkun, Boluspor’un yeni Teknik Direktörü Oğuz Çetin ve kulüp yöneticilerine başarılar diledi.

Boluspor Kulübü Başkanı Abdullah Abat, Teknik Direktörü Oğuz Çetin, kulüp yöneticileri İlker Aktaş ve Murat Semercioğlu ile Genel Menajer Kazım Kırcı’nın yer aldığı ziyarette Rektör Coşkun, Teknik Direktör Oğuz Çetin’i tebrik ederek, “Bundan sonraki süreçte daha farklı bir Boluspor izleyeceğimizi ümit ediyor şahsınızda tüm takıma başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124