Cumhuriyet Kupası’na Bolu damgası

Türkiye Muaythai Federasyonun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Gençler ve Büyükler 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Muaythai Şampiyonası Kocaeli’nde yapıldı.

  Cumhuriyet Kupası’na Bolu damgası

Haber: C. Kutay Aykan

29 Ekim Cumhuriyet Kupası Muaythai Şampiyonasına Bolu Belediyespor Muaythai Takımı ve takım antrenörü Emrah Sarıcaer nezaretinde 16 sporcu ile katıldı. 7 ilin katıldığı şampiyonada Bolu Belediyespor Muaythai takımı 5 Altın, 6 Gümüş ve 2 Bronz madalya alarak kupa sıralamasında en başarılı kulüp seçilerek 1. oldu. Bolu Belediyespor takım antrenörü Emrah Sarıcaer, şampiyonada elde edilen başarı ile alakalı olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu zorlu şampiyonada ilimizi ve kulübümüzü en iyi şekilde sporcularımla beraber temsil ettik. Sonuç olarak da toplam 13 madalya ve 1.’lik kupasını aldık. Önümüzde ise Antalya’da 14-18 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘’Avrupa Muaythai Federasyonu Uluslararası Antalya Açık Kupası’’ gibi zorlu bir müsabaka var. Burada iyi dereceler alabilmek için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.”

Daha birçok başarının birbirini takip edeceğini söyleyen Sarıcaer ayrıca, “Müsabık sporcuların fiziki gelişimlerinin dışında psikolojik gelişimlerini de düşünerekten görüşmeler sonucunda takıma Uzm. Psikolog Sn. Eda Kumaş’ın eşlik edeceğini belirtti .Müsabakalarda ilimizi ve kulübümüzü temsil eden tüm sporcularımı tebrik eder, bu başarıları almamızda yanımızda olup yardım ve desteklerini esirgemeyen Belediyespor Başkanımız Sayın Engin Alemdar Bey’, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Şahin Ertem’e ve Bolu Belediyespor yönetimine çok teşekkür ederim” dedi

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129