DAİRE MÜDÜRLERİ VE İŞ ADAMLARI SAHAYA İNDİ

Bolu'da daire müdürleri ve iş adamları çim sahada futbol maçı yaptı.   Bolu Termal Otel Genel Müdürü Ervani Alemdar tarafından yapılan organizasyonla Bolu'da görev yapan daire müdürleri...

DAİRE MÜDÜRLERİ VE İŞ ADAMLARI SAHAYA İNDİ

Bolu'da daire müdürleri ve iş adamları çim sahada futbol maçı yaptı.

 

Bolu Termal Otel Genel Müdürü Ervani Alemdar tarafından yapılan organizasyonla Bolu'da görev yapan daire müdürleri ve iş adamları Termal Otelin çim sahasında futbol maçı yaptı. Daire Müdürleri takımında Sağlık Müdürü Dursun Koç, Gençlik ve spor İl Müdürü Suat Çelen, SGK Müdürü Davut Eker, Emniyet Müdürü Tahir Bayındır ve Anadolu Ajansı Büro Şefi Emin Gürbüz yer aldı. İş Adamları takımında ise Mustafa Özkan, Fatih Yamaner, Fatih Yazıcı, Ömer Sayın, Ervani Alemdar, Osman Kayışoğlu, Erdal Gören ve Orhan Gürsoy yer aldı. Karşılaşmaya yaklaşık 3 ay önce kalecilik yaparken sakatlanan ve ameliyat olan Hakan Kalafatoğlu yönetti. Karşılaşmayı daire müdürleri, 12-8 kazandı. Emniyet Müdürü Tahir Bayındır, Gençlik ve Spor İl Müdürü Suat Çelen karşılaşmada attıkları birbirinden şık gollerle maça damgasını vuran isimler oldu. Karşılaşmanın sonunda Termal Otel tarafından oyunculara ve seyircilere baklava ikram edildi.

Termal Otel Genel Müdürü Ervani Alamdar, amaçlarının spor yaparak kaynaşmak olduğunu, bu şekilde sportif faaliyetlerin devam edeceğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128