Darüşşafaka Doğuş Bolu’ya geliyor

Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Darüşşafaka Doğuş, yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Yeşil-siyahlı takım en son Fenerbahçe Ülker'den ayrılan Sloven oyuncu Gasper Vidmar’ı kadrosuna katarken, 11-14 Eylül tarihlerinde de Bolu’da kamp yapacak.

 Darüşşafaka Doğuş Bolu’ya geliyor

Ligin tecrübeli isimlerini kadrosuna katan yeşil-siyahlı takım, Fenerbahçe Ülker'den ayrılan Sloven oyuncu Gasper Vidmar ile opsiyonlu olarak anlaştı. Sakatlığı nedeniyle sahalardan uzun süre ayrı kalan Vidmar, durumunun iyi olması halinde yeni sezonda Darüşşafaka Doğuş formasıyla mücadele edecek. Darüşşafaka Doğuş Genel Menajeri Ahmet Eran, oyuncu ile opsiyonlu bir anlaşma yaptıklarını belirterek, “Sakatlıktan yeni çıktı. Takımımızın İtalya'daki kampına geldi. Bize faydalı olacak düzeyde olursa kontratını güncelleyerek kadroya katacağız” dedi.

BOLU’DA KAMP YAPACAKLAR

Yeni sezon hazırlıklarıyla ilgili de bilgi veren Eran, İtalya kampının ardından 11 Eylül Perşembe gününe kadar İstanbul'da çalışacaklarını vurgulayarak, “11-14 Eylül'de Bolu'da kamp çalışması yapacağız. Bu kampın ardından 18 Eylül'de, Hırvatistan'da gerçekleştirilecek ve Fenerbahçe ile Galatasaray'ın katılacağı turnuvada yer alacağız. Sonrasında TUBAD Turnuvası'na katılacağız. Bu şekilde hazırlıklarımızı tamamlayıp sezona gireceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2014, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128