Davullu, zurnalı sezon açılışı

Bolu Amatör Liginde mücadele eden Mengen Belediyespor sezon açılışında ilk maçında Kızıkspor ile berabere kaldı. Davul-zurnalı açılış stadı bayram yerine çevirdi.   Mengen Lezzet Dünyasında...

Davullu, zurnalı sezon açılışı

Bolu Amatör Liginde mücadele eden Mengen Belediyespor sezon açılışında ilk maçında Kızıkspor ile berabere kaldı. Davul-zurnalı açılış stadı bayram yerine çevirdi.

 

Mengen Lezzet Dünyasında kahvaltı ile güne başlayan sporcular ve yöneticiler ardından sezon açılışında statta buluştular. Kalabalık bir seyirci eşliğinde yapılan tören davul zurna eğlencesi ile başladı Belediye Başkanı ve Mengen Belediye Spor Kulüp Başkanı Osman Erarslan açılış konuşması ile takıma başarılar diledi. Stadyumu dolduran herkese döner ikramı yapıldı. Pazarköy Belediye Başkanı Ramazan Albaş ta izleyiciler arasında idi. Spor toto Genel Müdürlüğü’nden Zeki Günaydın’ın temin ettiği spor malzemeleri, Keçiören Belediyesi’nden Hüseyin Karsan'ın ve Gürol Varlık'ın aracı olduğu Seka Et Firması’nın malzeme sponsorlukları için de teşekkür edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128