Demiral “Telafi edeceğiz”

Geredespor Başkan Yardımcısı Turgut Demiral, Pazar günü deplasmanda oynanacak Kozlu Belediyespor maçını kazanarak taraftara bayram öncesinde veremedikleri hediyeyi vereceklerini söyledi.   Geredespor Başkan Yardımcısı...

Demiral “Telafi edeceğiz”

Geredespor Başkan Yardımcısı Turgut Demiral, Pazar günü deplasmanda oynanacak Kozlu Belediyespor maçını kazanarak taraftara bayram öncesinde veremedikleri hediyeyi vereceklerini söyledi.

 

Geredespor Başkan Yardımcısı Turgut Demiral, Kozlu Belediyespor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.  Demiral, Ostimspor yenilgisi sonrası çok üzüldüklerini belirterek, “Biz, bir yola çıktık ve o hedef doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz. Kozlu Belediyespor karşılaşması bizim için büyük önem taşıyor. Deplasmanda zor olacak ancak kazanacağımıza inanıyorum.”diye konuştu.

BAHANEMİZ KALMADI

Oyuncularla çözülmesi gereken sorunlar konusunda yönetim olarak gerekli görüşmeleri yaptıklarını ifade eden Demiral, Kozlu Belediyespor maçının önlemlerinin alınacağını, takımın bu doğrultuda Bayramın 4’üncü gününden beri çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Demiral, bu maç için teknik heyet ve futbolcularla bir takım görüşme yaptıklarını anlatarak, “Artık takım olarak fazla bahanemiz kaldığını düşünmüyorum. Bundan sonra tek hedef var oynanacak olan maçları kazanmak ve Geredespor’u hak ettiği yere taşımak” ifadesini kullandı. Geredespor’un BAL Ligi’nde güçlü takımlar arasında yer aldığını dile getiren Demiral, önemli olan hangi hocayla, hangi futbolcuyla mücadele edildiği değil, takım ruhunu yakalayarak, maçlara bu ruhla çıkmak olduğunu vurguladı.

Demiral, bu ruhu kazanan takımın başarılı olabileceğini ifade ederek, taraftarlara Kurban Bayramı öncesinde bayram hediyesi veremediklerini ancak bayramdan sonraki Kozlu maçını kazanarak bunu telafi edeceklerini kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124