Demirkol “Attığımız gol goldü”

Geredespor Kulüp Başkanı Durmuş Demirkol, MKE Kırıkkalespor karşılaşmasında iki deneyimli oyuncunun kırmızı kart görmesinin iyi olmadığını ancak futbolcuların azmi ve 9 kişi kalmalarına karşın verdikleri mücadeleyi takdirle...

Demirkol “Attığımız gol goldü”

Geredespor Kulüp Başkanı Durmuş Demirkol, MKE Kırıkkalespor karşılaşmasında iki deneyimli oyuncunun kırmızı kart görmesinin iyi olmadığını ancak futbolcuların azmi ve 9 kişi kalmalarına karşın verdikleri mücadeleyi takdirle karşıladığını söyledi.

 

Geredespor Başkanı Durmuş Demirkol, MKE Kırıkkalespor maçına ilişkin dün açıklamalarda bulundu. Demirkol, oyuncuların sahaya yüreklerini koyduklarını belirterek, gördükleri iki kırmızı kartın kendileri için iyi olmadığını belirtti.

Taraftarımıza Teşekkür Ederim

Başkan Demirkol, “MKE Kırıkkalespor karşısına mutlak galibiyet parolası ile çıktık. 10’uncu dakikada Murat Gür’ün gördüğü kırmızı kart tüm oyun planlarımızı bozdu. Buna rağmen çabuk toparlanan takımımız galibiyet için her şeyi yaptı, gol pozisyonuna girdi ancak olmadı. 60’ıncı dakikadan sonra bu sefer ikinci sarı karttan kırmızı kart gören tecrübeli oyuncumuz Çetin Akpolat’ın oyundan atılmasıyla şahsen ne yaparız diye herkes gibi düşünmeye başladım. Ama bizim futbolcularımız yüreğiyle oynadılar, 83’de golü de buldular. Basit bir olay değil bir takıma karşı 9 kişi yüklenmek, golü bulmak. Bizim oyuncumuzun eline değdiği gerekçesiyle golümüz verilmedi. Tribündeki yerimde pozisyonu net bir şekilde gördüm. Gol tam anlamıyla goldü bence. Hakemin kararıdır, bu hususta yapacak bir şey yok. Bir parantez açarak taraftarlarımıza da buradan teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Onlar da 90 dakika susmayarak Geredespor’umuza destek verdiler. Bu artık kulübümüzde bir şeylerin değiştiğinin göstergesiydi. Sağolsunlar, var olsunlar” dedi.

Bu Takım Başaracak

Alınan 1 puanı kesinlikle önemsediğini kaydeden Geredespor Başkanı Durmuş Demirkol, “Gördüğümüz iki kırmızı kart bizim için hiç de iyi olmadı. İki önemli oyuncumuz muhtemelen haftaya sahada olmayacaklar. Bu hususta gerekli önlemleri Teknik Direktörümüz Doğan Köseer alacaktır. MKE Kırıkkalespor karşılaşmasından sonra şuna inandım ‘bu takım başaracak.’ Ben Teknik Direktörümüz Doğan Köseer’e, oyuncularımıza ve tüm teknik ekibimize inanıyorum. Elbirliği ile başaracağız, çünkü ruhumuzu sahaya yansıtıyoruz. 14 Ekim 2012 Pazar günü Eskipazar deplasmanında olacağız. Eskipazar Belediyespor karşısında ilk 3 puanımızı alacağımıza inancım sonsuz” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER