Demirkol “Sahada gerçek Geredespor’u gördüm”

Geredespor Başkanı Durmuş Demirkol, Eskipazar Belediyespor karşılaşmasına ilişkin açıklamalar yaptı. Üç puandan çok oyunculara dikkat çeken Demirkol, “Beni en çok oyuncularımızın yeni heyecanlarına...

Demirkol “Sahada gerçek Geredespor’u gördüm”

Geredespor Başkanı Durmuş Demirkol, Eskipazar Belediyespor karşılaşmasına ilişkin açıklamalar yaptı. Üç puandan çok oyunculara dikkat çeken Demirkol, “Beni en çok oyuncularımızın yeni heyecanlarına kavuşmaları mutlu etti. Sahada gerçek Geredespor’u gördüm” dedi.

 

Eskipazar galibiyetiyle rahat bir nefes alan Kulüp Başkanı Durmuş Demirkol, önemli açıklamalarda bulundu. Maçta üç puandan çok oyuncularının kazanma arzularına dikkat çeken Demirkol, “Geçtiğimiz haftalarda iyi oynayarak kazanamıyorduk. Karabük temsilcisi Eskipazar deplasmanında beni en çok mutlu eden, oyuncularımızın yeni heyecanlarına kavuşması ve Geredespor ruhunu sahaya yansıtmaları oldu. Oyuncularımız beni çok umutlandırdı. Bu maçta en büyük kazancımız bu oldu” diye konuştu.

GEREDESPOR RUHUNU GÖRDÜM

Başkan Demirkol, “Daha yolun başındayız. Geçen hafta nasıl içerde iyi oyuna rağmen puan kaybı yaşamamız normalse deplasmanda kazanmamız da bir o kadar normaldir. Ben bu hocaya ve futbolcularıma çok güveniyorum. Futbol bütün skorlara açık bir oyun. Maçtan sonra futbolcuların gözlerindeki Geredespor ruhunu gördüm. Bizim için en önemli olan bu. Futbolcuların hepsini tebrik ettim. Futbolcularımın hepsi yapması gerekenleri sahada yaptılar. Her geçen hafta futbolumuzu daha da güzelleştiriyoruz. Geredespor artık takım oluyor diyebiliriz. Üç puan camiamıza hayırlı olsun. Herkes bize inansın ve güvensin” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128