DERNEKLERDEN TAKIMA ÇİÇEK!

Son iki haftada alınan iki galibiyetle liderlik koltuğuna oturan ekibimize zorlu Gaziantep deplasmanı öncesi taraftardan destek geldi. Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği ile 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği temsilcileri takımı Gaziantep’e...

DERNEKLERDEN TAKIMA ÇİÇEK!

Son iki haftada alınan iki galibiyetle liderlik koltuğuna oturan ekibimize zorlu Gaziantep deplasmanı öncesi taraftardan destek geldi. Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği ile 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği temsilcileri takımı Gaziantep’e yolcu etmeden önce bazı futbolcular ile bir araya geldiler.

 

Dernek başkanları Sinan Akyol ve Zikrullah Büyüktopaç, dernek temsilvileri ve futbolcularlabirlikte tesislerin önünde bir araya geldiler. İki dernek adına konuşmayı yapan 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği başkanı Zikrullah Büyüktopaç “Takım olarak aldığınız puanlar, sahada ortaya koyduğunuz mücadele bizleri mutlu etti. Oyun olarak her ne kadar istediğimiz gibi olmasak da ilk 3 haftada liderlik koltuğunda olmamız bizleri memnun etmiştir. Bizler taraftarlar derneği olarak her zaman yanınızdayız.” dedi. Kaptan Atacan’a takım adına çiçeği takdim eden Büyüktopaç “Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçından puanlarla döneceğinizi umuyoruz” dedi.

 

"Taraftarlarımız adına Fatih Gül'den özür diliyoruz"

Son maçta yaşanan küfür olayından dolayı üzüntülerini dile getiren dernek başkanları yaşanlardan dolayı Fatih Gül’den "Tüm taraftarlarımız adına senden özür diliyoruz" diyerek tecrübeli orta saha oyuncusuna da, bir çiçek verdiler. İki başkan “Yaşanlardan dolayı oldukça üzüntülüyüz.  Ferdi küfür edenler bizden değildirler. Ama bu olay yaşanmıştır bizler tüm taraftarlarımız adına senden özür diliyoruz. Bundan sonra bu küfürlere karşı tedbirlerimiz olacaktır” dediler. Fatih Gül ise "Zaman zaman duymazdan gelsek de, küfür olayını tasvip etmemiz mümkün değil. Taraftarımızdan destek bekliyoruz" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından iki dernek temsilcileri, yöneticiler ve futbolcular hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128