Dev adamlar hafta sonu destek bekliyor!

Boluspor Basketbol takımı yoluna doludizgin devam ediyor. Üçüncü ligde namaglup olarak liderliğini devam ettiren kırmızı-beyazlılar hafta sonu oynayacağı Adanaspor karşılaşması hazırlıklarını 17 Temmuz kapalı spor salonunda...

Dev adamlar hafta sonu destek bekliyor!

Boluspor Basketbol takımı yoluna doludizgin devam ediyor. Üçüncü ligde namaglup olarak liderliğini devam ettiren kırmızı-beyazlılar hafta sonu oynayacağı Adanaspor karşılaşması hazırlıklarını 17 Temmuz kapalı spor salonunda yaptığı çalışmayla sürdürüyor.

 

Türkiye Basketbol 3.Lig C Grubunda mücadele eden Boluspor Basketbol takımı hafta sonu sahasında oynayacağı Adanaspor maçı hazırlıklarını 17 Temmuz kapalı spor salonunda yaptığı çalışmalarla sürdürüyor. Günde tek antrenmanda Adanaspor maçına hazırlanan dev adamlar hafta sonu oynayacakları Adanaspor maçında destek bekliyorlar. Dün gerçekleştirilen antrenmanda açıklamalarda bulunan Boluspor Basketbol takımı baş antrenörü Atalay Gemen, kırmızı-beyazlı basketbolcular Ramazan Öksüz, Levent Altan ve Mehmet Şen, bütün taraftarları cumartesi günü oynayacakları Adanaspor karşılaşmasına beklediklerini dile getirdiler.

TARAFTARLARIMIZI SALONA BEKLİYORUZ

Boluspor Basketbol Takımı Baş Antrenörü Atalay Gemen, “Adana bütçe olarak, bizden 3 kat daha fazla bir takım. Çok sıkı bir maç olacak. Zorlu bir maç olacak. Seyircimizden isteğim şu, bizi fair- play içerisinde desteklemeye çalışsınlar” şeklinde konuştu. Gemen sözlerine şöyle devam etti “İstanbul Basket karşılaşmasıyla 6’da 6 yaptık. İlk yarıyı lider bitirdik. İkinci yarının ilk karşılaşması olan İstanbul Basket karşılaşmasını da kazandık. Şuan matematiksel olarak ilk 4’e kalmayı garantiledik. Büyük bir olasılıkla ilk 3 içinde olacağız. Ama önümüzdeki hafta oynayacağımız Adanaspor maçı çok önemli. Burada da taraftarımızı çok büyük iş düşüyor. Onları salona bekliyoruz. Artık son dönemece giriyoruz. Belirleyici kısımlara geldik. Bu maçı aldığımızda da %70 birinci sırada olacağız. Maçların elektrikli geçmesi Adana ve Pamukkale’deki maçta buradaki İstanbul Basket maçı da herkes yer tutmaya çalışıyor. Çünkü zor bir gruptayız. Çaprazda da güçlü bir takım var. Herkes iyi bir yer tutmaya çalışıyor. Bu nedenle maçlarda gerilim üst seviyeye çıkıyor. Adana bütçe olarak, bizden 3 kat daha fazla bir takım. Çok sıkı bir maç olacak. Zorlu bir maç olacak. Seyircimizden isteğim şu, bizi fair- play içerisinde desteklemeye çalışsınlar. Çünkü geçen sene Aksaray’ın bu tetiklemesiyle, kışkırtmasıyla o senede 6’ya kalmadan veda etmemize neden olmuştu. Burada da aynı olaylar olmasın. Takımımızı destekleyelim. Ama 40 dakika destekleyelim. Benim tek dileğim, onların maça gelmesi tek ricamda, en centilmen şekilde Bolu’ya, Boluspor’a yakışan şekilde onları maçtan sonra güzel bir şekilde uğurlayalım. Erhan, Pamukkale maçında gerçekten çok sert bir faulle belinden sakatlandı. Oyuncular çok üst düzey mücadele veriyorlar. Gerçekten iki kişilik oynuyorlar. Yürekleriyle, enerjileriyle. Erhan çok şanssız bir döneme geldi. Basket maçında da oyun çok sert oynandı. Orada da darbe aldı. Üçüncü seferde son 5 dakikayı oynayamadı. Bizim önemli bir parçamız. Kendisi büyük bir özveriyle takımdaki antrenmanlarına devam ediyor. Takıma faydalı olmaya çalışıyor. Şuanda görünen kalıcı bir durumu yok. İnşallah Erhan’ı biraz koruyarak antrenman yaptıracağız. Hafta sonu inşallah tam takım olarak Adanaspor karşına çıkacağız” dedi.

DESTEK BEKLİYORUZ

Boluspor Basketbol Takımının başarılı oyuncusu Ramazan Öksüz ise, “Herkesi buraya bekliyoruz. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Bu iki karşılaşmaya taraftarımız daha çok ilgi gösterirse bizleri mutlu ederler” dedi. Öksüz şöyle devam etti “İstanbul maçı zaten beklediğimiz gibi geçti. Onlarında hedefleri var. Bazı olumsuzluklar oldu. Spora yakışmayan şeyler çok önemli değil. Sonuç olarak biz kazandık. Bu hafta Adana ile oynayacağız. O da çok zor bir maç. Adana’da liderliği kovalayan takımlardan birisi. Ben öncelikle buradan taraftarlarımıza sesleniyorum, çünkü uzun bir aradan sonra çok güzel bir maçı evimizde oynayacağız” dedi.

YOLUMUZ İKİNCİ LİG

Boluspor Basketbol Takımı oyuncusu Levent Altan ise şunları aktardı “İstanbul Basket maçında takım olarak çok iyi mücadele ettik. Maçı kazanmamızdaki en önemli anahtarda buydu. Hiçbir zaman maçın içinde maçı kaybedeceğimize dair bir düşünce olmadı. Çok fazla inandık. Yolumuz ikinci lig. Kapasite anlamında çok iyiyiz. En önemli nokta, takımın birbirine olan saygısı ve bütünlüğü. Bundan dolayı da kazanıyoruz. Antrenörümüz gereken her şeyi sağlıyor. Kulüp başkanımız, yöneticilerimiz yanımızda onların verdiği destek çok büyük. Bizleri deplasmanda yalnız bırakmıyorlar. Her yerde bir taraftar kitlemiz var. Zor oldu. Zaten zor olacağını da biliyorduk. Onların basına verdiği demeçler vardı. Sonuçta kazanmasını bildik. İnşallah bu hafta Adana maçını da kazanacağız. Kazandıkça insanın güveni daha da fazlalaşıyor. Bizde ikinci lig yolunda maç kaybetmeden devam etmek istiyoruz” dedi.

HERKESİ ADANASPOR MAÇINA BEKLİYORUZ

Kırmızı beyazlıların tecrübeli oyuncusu Mehmet Şen ise şunları söyledi “Öncelikle son oynadığımız Basket karşılaşması için bütün arkadaşlarımı kutluyorum. Çok büyük bir performansla maçı aldık. Önümüzde çok önemli bir Adana maçı var. Kazandığımız anda grup liderliğini garantileyeceğimiz bir maç olacak. Bütün herkesi Adanaspor karşılaşmasına bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124