Dev adamlara dev destek!

Basketbol Takımımızın göstermiş olduğu başarı Beypiliç A.Ş. ve Başoğlu Kablo ve Profil San. Ve Tic. A.Ş tarafından taçlandırıldı.

 Dev adamlara dev destek!

Boluspor Basketbol takımımızın İzmir/Kuşadası’nda Türkiye Basketbol 2. Ligi için mücadele edeceği final gurubunda bulunacağı on günlük süre içerisinde tüm ihtiyaçları Beypiliç A.Ş. ve Başoğlu Kablo A.Ş tarafından karşılanacak. Ayrıca Boluspor Basketbol takımımız müsabakalarda giyecek olduğu formaların ön yüzünde Altın Sponsor Beypiliç’in ve formaların sırtında Gümüş Sponsor Başoğlu Kablo’nun logosu yer alacak.

Boluspor Başkan Yardımcısı ve Basketbol Şube Sorumlusu Fatih Yamaner “Desteklerinden dolayı Bolu’nun büyük sanayi kuruluşlarından Beypiliç A.Ş adına Hamdi Tanrıkulu’na ve Başoğlu Kablo ve Profil San. Ve Tic. A.Ş. adına Halil Başoğlu’na teşekkür ederim. Boluspor Basketbol’a bu büyük desteklerin gelmesi Boluspor camiasını ve bizleri motive etmektedir. Çünkü bu destekler sayesinde başarıya giden yol kolaylaşmış oluyor. Final grubundan ikinci lige yükselmek için beş müsabakada da son ana kadar büyük mücadele edeceğimizin sözünü veriyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2013, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124