Dev adamlara tam destek!

TB3L Final Gurubunda mücadele eden Boluspor Basketbol Takımı ikinci maçında İstanbul Teknik Üniversitesi’ni 73-68 yenerken az sayıda taraftarın müthiş desteği dikkat çekti. Boluspor Basketbol Takımını takip etmek için Bolu’dan gelen basın mensupları fotoğraf makinelerini bırakarak tribüne çıkıp kırmızı beyazlı devlere tezahüratlarla destek oldular.

 Dev adamlara tam destek!

Yaklaşık 10 kadar basın mensubu ve az sayıda Kuşadası’nda yaşayan Bolu sevdalıları takımlarına maç boyu destek olup galibiyette pay sahibi oldular. İlk maçta Büyükçekmece mağlubiyeti ile demoralize olan devler bu maçta az sayıdaki taraftarını da arkasına alarak müthiş bir galibiyet aldılar. Çoğunluğu basın mensuplarından oluşan taraftarların müthiş desteği İTÜ cephesini de şaşırttı.

HİÇ SUSMADILAR

Maç başlamadan önce tribünde toplanarak takımı çağırıp destek olan basın mensupları aralarından bir arkadaşlarını görevlendirip Bolusporlu devlere destek oldular. Maç boyunca hiç susmayan taraftarlar takımları geriye düştüğü durumlarda dahi yaptıkları tezahüratlarla takımın toplanmasına katkıda bulundular. Maç sonu gelen galibiyetle büyük coşku yaşayan kırmızı beyaza gönül verenler Bolusporlu devlerle kırmızı beyaz yaptılar.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2013, 23:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER